MojAndroid

Apple len nedávno vypustil do sveta najnovší update ich aplikácie Apple Music pre Android. Jedným z najlepších vylepšení je fakt, že Apple Music si už rozumie so systémom Android Auto.

Predbehol aj YouTube Music

Sú ľudia, ktorí z nejakého dôvodu uprednostnia Apple Music pred službami ako Spotify, či Google Play Music. A práve tých poteší najnovšia aktualizácia, ktorá vyšla len pred pár dňami. V zozname niekoľkých noviniek určite dominuje to, že Apple Music si odteraz môžu vychutnať aj používatelia služby Android Auto.

V autách s podporou Android Auto sa čoskoro objaví Apple Music
V autách s podporou Android Auto sa čoskoro objaví Apple Music

Čo sa týka konkurencie, Apple sa podarilo predbehnúť aj Google. YouTube Music totiž ešte stále z neznámeho dôvodu nie je dostupné pre Android Auto. Vedenie sa však vyjadrilo, že túto službu môžete v autách očakávať už čoskoro. Na druhej strane je dobré poznamenať, že Google nemeškal pri uvedení iOS 12 a Google Mapy sú už dostupné v CarPlay.

Novinkou je aj podpora pamäťových kariet a inteligentného vyhľadávania

Zdá sa, že Apple zas a raz načúval volaniu používateľov. Vyhovel jednej zo žiadostí a Apple Music v rámci Android Auto podporuje už aj microSD pamäťové karty. Práve pamäťové karty sú niečo, čo iPhonom chýba už od samého začiatku.

MicroSD karty stále nepodporuje ani iOS 12, napriek tomu budú spolupracovať s Apple Music
MicroSD karty stále nepodporuje ani iOS 12, napriek tomu budú spolupracovať s Apple Music

Ako posledné stojí za zmienku inteligentné vyhľadávanie. Ak ste napríklad v nejakej pesničke zachytili kus textu, môžete ho zadať do vyhľadávania a vypočuť si skladbu znovu. Apple Music by totiž nemal mať problém nájsť ju.

Verzia: 2.4.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.4.1
Aktuálna cena: Zdarma

Ďalšie články k téme:

Náš tip
TEST Peugeot 2008 GT Line: Praktický infotainment aj Android Auto | Smart Auto
Náš tip
Test ukázal, že rozdiely medzi Spotify, Apple Music a Tidal nespozorujeme
22.9.2018
Zdroj: The Verge

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+