MojAndroid

S nástupom inteligentných zariadení sme sa dočkali množstva inovácií a možností, o ktorých sme v dobe „hlúpych“ telefónov ani len netušili. Na druhej strane, vo viacerých prípadoch ubudli možnosti, ktoré mnohí z nás považovali za základné. Okrem iného tiež výrobcovia čoraz častejšie prestali inštalovať aplikáciu rádia, pričom práve na tento nedostatok sa snaží poukázať aj titul ČeskoSlovenské rádiá.

Ako už z názvu vyplýva, aplikácia ponúkne viaceré popredné rádiostanice zo Slovenska a z Česka, ktoré už používateľ nebude musieť hľadať na internete. Navyše aj s niekoľkými užitočnými funkciami naviac. Tak napríklad, nechýba tu možnosť nastavenia kvality, označenie obľúbených rádií, ku ktorým sa tak môžete dostať len pomocou niekoľkých kliknutí, alebo časovač vypnutia, vďaka ktorému vás už ráno neprekvapí vybitá batéria.

a b

Báť sa nemusíte ani neprehľadného prostredia, okrem pekne spracovaného titulu v štýle Material dizajnu, tu  na vás bude čakať aj vyhľadávací nástroj, pomocou ktorého si môžete jednoducho nájsť svoju obľúbenú stanicu, ktorú chcete počúvať. Dobrou správou je nepochybne aj fakt, že pri aktuálne hranej skladbe sa vám na displeji zobrazí jej názov a vy si ju tak môžete zafixovať v pamäti a vyhľadať prakticky kedykoľvek.

Android Code 2015

Aplikácia ČeskoSlovenské rádiá je zaradená do celonárodnej súťaže o najlepšie Android aplikácie zo Slovenska Android Code 2015. Aj tento rok bude odborná porota hodnotiť tie najlepšie aplikácie, ktoré sa u nás objavili. Vývojári tak môžu prezentovať svoje najlepšie práce a projekty a na záver vyhrať zaujímavé ceny. Nechýba ani verejné hlasovanie, v ktorom čitatelia vyberú svoju najobľúbenejšiu slovenskú Android aplikáciu.

17.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+