MojAndroid

Anomaly Korea je nová hra od spoločnosti 11 Bit Studios, ktorá by sa už čoskoro mala objaviť pre smartfóny a tablety. Novinka je pokračovaním herného titulu Anomaly Warzone Earth HD, ktorá ponúka tzv. tower ofense herný štýl. V ňom nie je vašou úlohou brániť sa, ale naopak, zaútočiť a zničiť svojho nepriateľa.

Na dosiahnutie svojho cieľa musíte vybudovať armádu, ktorá môže pozostávať z tankov, riadených rakiet alebo delostrelectva. Pri ničení nepriateľa získavate body, ktoré môžete použiť na nákup nových jednotiek, vylepšení alebo k zavolaniu dodatočnej podpory. Pokračovanie hry prináša 12 nových misií a nové vylepšenia, ako napríklad dymovú clonu alebo Blast powerup, ktorý umožní jednotkám strieľať rýchlejšie a s dlhším dostrelom. Nechýbajú ani nové typy pozemných jednotiek, ako Horangi tank, ktorý dokáže zneškodniť nepriateľa jedinou strelou.

Hra Anomaly Korea bude podobne ako jej predchodca disponovať skvelou grafikou, zvukovými efektami a najmä prepracovaným gameplayom, ktorý vás len tak neprestane baviť. Pozrite si trailer a presvedčte sa sami.

Aktualizované 21.12.2012 (pôvodný článok bol publikovaný 17.12.2012)

Novinka je už dostupná na Google Play za špeciálnu štartovaciu cenu 2,79€.

Verzia: 1.03
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: 3,99 €
Verzia: 1.03
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: 3,99 €

Zdroj: phandroid

21.12.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+