MojAndroid

Zaujíma váš svet športu? Radi sledujete podrobné štatistiky a výsledky športových stretnutí a udalostí? Potom by aplikácia eVýsledky rozhodne nemala chýbať vo vašom Android zariadení. Na jednom mieste totiž ponúka všetko, čo priaznivec svojho obľúbeného klubu potrebuje vedieť.

Výsledky futbalových zápasov, hokejových stretnutí, basketbalových zápasov, ale tiež hádzanej, tenisu a mnohých ďalších športov nájdeme zväčša rozmiestnené po špecializovaných webových stránkach. To ale neplatí v prípade aplikácie eVýsledky, ktorá v sebe kombinuje live skóre z celkom 28 druhov športov, pričom samotný titul mapuje podľa slov vývojárov viac ako 5000 svetových líg.

evysledky1 evysledky2

Aplikácia sa primárne zameriava na aktuálne výsledku z futbalu, kde pokrýva až 1000 svetových líg, pričom vo svojich prenosoch sa snaží okrem výsledku používateľovi priniesť tiež mená strelcov gólov, zostavy, striedania, ale aj vlastníkov žltých a červených kariet.

evysledky3 evysledky4

Zaujímavosťou samotnej aplikácie je fakt, že používateľ má možnosť si vytvoriť vlastnú záložku, do ktorej si zahrnie len obľúbené športy, respektíve kluby, ktorých výsledky a postavenie v tabuľke chce sledovať. Takto sa vyhne množstvu informácií, ktoré si zobraziť nepotrebuje. Ak vás aplikácia eVýsledky zaujala, neváhajte si ju stiahnuť pomocou nižšie priloženého odkazu. V obchode Play je dostupná zdarma.

Verzia: 2.26.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.26.0
Aktuálna cena: Zdarma

Android Code 2015

Aplikácia eVýsledky je zaradená do celonárodnej súťaže o najlepšie Android aplikácie zo Slovenska Android Code 2015. Aj tento rok bude odborná porota hodnotiť tie najlepšie aplikácie, ktoré sa u nás objavili. Vývojári tak môžu prezentovať svoje najlepšie práce a projekty a na záver vyhrať zaujímavé ceny. Nechýba ani verejné hlasovanie, v ktorom čitatelia vyberú svoju najobľúbenejšiu slovenskú Android aplikáciu.

31.12.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+