MojAndroid

Júl sa pomaly blíži ku svojmu koncu a na našom Android bazáre sa ešte stále predávajú desiatky zaujímavých smartfónov, tabletov a príslušenstva. Za prvú výplatu z letnej brigády či pred dovolenkou sa môžete vyzbrojiť lepším Android zariadením a priniesť si tak z dovolenky napríklad kvalitnejšie fotografie či video zachytávajúce vaše zážitky. Android tablety vám zas pomôžu s lenošením na pláži či pri vode a veľmi dobre zastúpia úlohu knihy, či prehliadača internetu. Nižšie prinášame výber zaujímavých inzerátov z nášho Android bazáru.

Smartfóny

V Android bazére nájdete inzeráty na smartfóny všetkých cenových kategórií. Pre začiatočníkov je vhodný iba pol roka používaný HTC Wildfire S či netradičný HTC One V za priaznivých 50 EUR, zatiaľ čo náročnejších možno zaujme vlajková loď Googlu – Nexus 5 (270 EUR). Medzi inzerátmi sa však nájdu aj ďalšie zaujímavé kúsky, napríklad prvý komerčný 3D smartfón HTC Evo 3D (100 EUR) či Sony Xperia Mini Pro (40 EUR) s plnohodnotnou hardvérovou klávesnicou. ďalšie zaujímavé smartfóny nájdete v osobitnej sekcii Android bazáru.

Android bazár ponúka inzerát na Nexus 5 aj jeho predchodcu, vydarený Nexus 4.
Android bazár ponúka inzerát na Nexus 5 aj jeho predchodcu, vydarený Nexus 4.

Tablety

Hoci je v našom bazáre menej inzerátov s Android tabletmi, ide o zaujímavé zariadenia, ktoré by vás mohli zaujať. Na každodennú prácu a zábavu vám výborne poslúži 7-palcový Nexus 7 (120 EUR) či Manta EasyTab 7 za cenu iba 38 EUR. Náročnejší používatelia hľadajúci výkonné zariadenie by si zas mali prezrieť inzerát na Samsung Galaxy TabPRO v 12,2-palcovej verzii za prijateľných 430 EUR. Ak vás nezaujal ani jeden z týchto tabletov, pozrite si ďalšie ponuky.

Hľadáš šikovného pracanta? Samsung Galaxy NotePRO 12.2 môže byť tou správnou voľbou!
Hľadáš šikovného pracanta? Samsung Galaxy NotePRO 12.2 môže byť tou správnou voľbou!

Príslušenstvo

Ak svojho mobilného miláčika nechcete vymeniť za nič novšie či lepšie, možno vás zaujme ponuka mobilného príslušenstva. Tá obsahuje napríklad inzerát na odolné sklo pre HTC One M7 či Samsung Galaxy S4 mini, pričom rozhodne netreba prehliadnuť ani inzerát na slovenský produkt CulCharge. Všetky tieto vychytávky si môžete kúpiť už za 10 EUR. Z kategórie obalov a púzdier vyberáme inzerát na kožené flipové púzdro pre HTC One M7, ktoré vášmu smartfónu dodá punc individuality iba za 15 EUR. Ďalšie inzeráty na Android príslušenstvo nájdete na tomto odkaze.

Aj takýto štýlový nabíjací kábel môžeš kúpiť v Android bazári!
Aj takýto štýlový nabíjací kábel môžeš kúpiť v Android bazári!

Predávaš alebo kupuješ?

Ak máte doma Android smartfón, tablet alebo príslušenstvo na predaj, rozhodne neváhajte a pridajte inzerát na náš Android bazár. Ten aktuálne zobrazuje viac ako 100 inzerátov, takže si na svoje určite prídete aj v prípade, že hľadáte lepšie či výkonnejšie Android zariadenie. Inzercia na našom bazáre je bezplatná a jednoduchá, takže sa naozaj nemáte čoho obávať.

27.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+