MojAndroid

Ak ste fanúšikom natívneho Androidu, prípadne jeho najvydarenejšej alternatívnej verzie CyanogenMod, rozhodne by ste nemali prehliadnuť novinku v Obchode Play s názvom CM Apps. Ide totižto o zbierku aplikácií z CM ROM, ktorú si môžete nainštalovať na svoje zariadenie bez toho, aby ste museli mať root alebo aby ste si inštalovali alternatívnu ROM. Celkovo si tak môžete užívať prostredie, na ktoré ste zvyknutí a doplniť si ho naozaj zaujímavými aplikáciami od tvorcov CyanogenMod ROM. Nie všetky tituly sú ale vhodné pre bežných používateľov.

cmapps 1 cmapps 2

Ak nemáte CM ROM, nemali by ste si inštalovať napríklad aplikáciu Torch, ktorá zasvieti vašu zadnú diódu a vypnete ju už len reštartovaním zariadenia. Rovnako nemusia na vašom zariadení fungovať ani ďalšie aplikácie, aj keď by väčšina z nich mala fungovať korektne. Do pozornosti vám dávame napríklad prepracovaný prehrávač hudby Apollo, krásny widget hodín cLock či DSP Manager, ktorý dokážete upraviť váš hudobný výstup. Ak vás aplikácie CM Apps zaujímajú a chcete si ich nainštalovať, kliknite na náš widget nižšie a ten vás presmeruje na to správne miesto v Obchode Play. 

Zdroj: AndroidCommunity

19.5.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+