MojAndroid

Ak aj vy čoraz viac začínate rozmýšľať nad tým, do akej miery má váš smartfón či tablet prístup k vašim súkromným informáciám, rozhodne vám pomôže aplikácia Analyst. Tá totižto zobrazí všetky vaše nainštalované aplikácie a povolenia, ktoré ste im ešte pred inštalovaním udelili. Všetky aplikácie tak môžte mať pod kontrolou.

analyst-01

Okrem toho, že vám aplikácia Analyst zobrazí zoznam aplikácií s ich oprávneniami, máte možnosť si priamo v aplikácii preštudovať aj to, čo dané povolenia znamenajú. Neskôr tak môžete odinštalovať alebo inak upraviť aplikácie, ktoré vám zasahujú do súkromia, alebo sa vám ich povolenia zdajú prehnané a zbytočné. Aplikácia Analyst je dostupná na Google Play Store bezplatne, pre stiahnutie využite náš widget nižšie.


Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

30.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+