MojAndroid

Jeden zo zamestnancov Googlu dnes na svojej sociálnej sieti Google+ informoval o tom, že spoločnosť Google do sveta vypustila aktualizáciu s Androidom 6.0 Marshmallow pre inteligentné hodinky so systémom Android Wear. Tá pre majiteľov hodiniek prináša niekoľko zaujímavých noviniek, ktoré Google spísal do samostatného blogu. Okrem nových gest pre ovládanie sa môžete tešiť aj na podporu reproduktorov, ktoré majú niektoré hodinky zabudované a širšiu podporu pre online komunikátory. Jednou z najväčších výhod, ktorá z novej aktualizácie vyplýva, je možnosť priamo cez hodinky volať alebo počúvať prijaté správy počas toho, ako napríklad šoférujete.

Motorola_Moto_360_2nd_generation-6

Okrem toho Google sprístupnil aj API 23 SDK, pričom však developerov upozornil na to, že nemôžu odstrániť podporu pre API 22, kým nebude kompletne hotové uvoľnenie novej verzie. To okrem iného hovorí o tom, že nový Android 6.0 Marshmallow získajú úplne všetky Android Wear hodinky. OTA aktualizácia sa bude šíriť svetom v najbližších týždňoch, no je možné, že v našich končinách si na ňu budeme musieť počkať. Veríme však, že k nám príde v polovici februára. Rovnako ako v smartfónoch, aj vo vašich inteligentných hodinkách si môžete aktualizáciu skontrolovať aj manuálne v nastaveniach.

Náš tip
RECENZIA | Motorola Moto 360 2015: Vydarený upgrade
5.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+