MojAndroid

Hlavný šéf Googlu publikoval na svojom Google+ profile nezvyčajný príspevok. Oproti iným je oveľa dlhší a svojim spôsobom aj oveľa zaujímavejší a praktickejší. Eric Schmidt v ňom totižto popisuje návod, ako najlepšie prejsť z iPhonu na Android. Tento výtvoril údajne preto, že veľa jeho známych prechádza z iPhonu na zariadenia s operačným systémom od Google. Navyše upozorňuje aj na to, že Android smartfóny, ako Samsung Galaxy S4, Motorola Droid Ultra alebo Nexus 5 môžu byť pre vlastníkov iPhone skvelým darčekom. Zaujímavosťou je, že presun používateľov z iPhonu na Android prirovnáva prechodu z PC na Mac, ktorý podobne ako iPhone taktiež vyrába Apple.

Prechod-z-iPhone-na-Android-550x348

Eric Schmidt popisuje prechod na Android v niekoľkých detailne vytvorených krokoch. Pomocou nich, si prenesiete svoje kontakty, zálohujete fotografie a hudbu, či iné údaje. Jeho postup si môžete v angličtine prečítať na sociálnej sieti Google+, do vašej pozornosti však dávame aj náš vlastný návod. Ten pomôže všetkým iPhoňákom, ktorí sa rozhodli prejsť na Android. Nájdete ho na týchto odkazoch: Prechod z iPhone na Android [1.časť] , Prechod z iPhone na Android [2.časť].

Náš tip
Začíname s Android tabletom – seriál
Náš tip
Začíname s Android smartfónom – seriál
25.11.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+