MojAndroid

Zdravíme všetkých našich čitateľov. Tentokrát prichádzame s anketou, v ktorej sa pýtame, ako často meníte svoje telefóny. Existujú čitatelia, ktorí za rok vymenia niekoľko smartfónov, niektorým zase zariadenia vydržia dlhé roky.  Preto sa v tomto článku nachádza malá anketa, v ktorej môžete zahlasovať.

Prečo kúpiť nový telefón?

Najčastejším dôvodom sú nové technológie, vyšší výkon, lepší fotoaparát. Lepšie parametre celkovo. Avšak používatelia menia svoje smartfóny aj kvôli znižovaniu kapacity batérie a podobne.

Väčšina nových zariadení na Slovensku pochádza od operátorov. Mnohí používatelia ale často využívajú nákup prostredníctvom e-shopu či bazáru. Do módy prichádza aj kúpa smartfónov z výkupu.

Toto ale nie je článok o tom, odkiaľ máte svoj telefón. Otázka je jednoduchá. Ako často ho meníte?

Anketa

Ako často meníte telefón?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

My v redakcii to máme tiež rôzne. Niektorým členom nášho tímu vydrží smartfón rok, niekomu dva, no niekto ich mení podstatne častejšie. Nepočítame samozrejme testovacie zariadenia, ale tie, ktroré si reálne kúpime, vlastníme a používame. Ako ste na tom vy? O svoje podnety k tejto téme sa môžete tiež vyjadriť v komentároch pod článkom.

6.7.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+