MojAndroid

Alternatívny launcher je často obľúbenou alternatívou ku prostrediu od výrobcu vášho smartfónu. V ponuke je mnoho rôznych aplikácií a jednou z nich je aj Action Launcher. Ten teraz prichádza s veľkou júnovou aktualizáciou. Tá prináša lepšiu optimalizáciu prostredia ale aj dizajnové zmeny na štýl prostredia aplikácie Pixel Launcher či Androidu O.

Náš tip
Pixel Launcher si vďaka portu nainštalujete na každý smartfón aj bez ROOT-u

Prvou zmenou je samotný názov. Pôvodný názov Action Launcher 3 bol v novej verzii 25.2 nahradený a zjednodušený názvom “Action Launcher” a pribudla aj nová spúšťacia ikona. V rámci aplikácie Google Hodiny je pre používateľov prostredia Action Launcher teraz pripravená nová animácia na štýl Android O.

action_launcher_android_o_animated_clock.gif

Nová animácia môže byť použitá aj ako samostatný widget na smartfónoch so systémom Android 5.0 Lollipop alebo novším. Dizajnová línia používateľského rozhrania je následne silne inšpirovaná prostredím Pixel Launcher.

Náš tip
Získajte funkcionalitu Google Now aj pre váš Nova Launcher Beta│APK

Okrem toho tvorcovia sprístupnili niektoré “premium” funkcie aj v bezplatnej verzii aplikácie. Action Launcher by mal byť takisto menej agresívny na ponúkanie plateného “premium” modelu aplikácie. V novej aktualizácii sú implementované tiež vylepšenia v rámci spotreby batérie, optimalizácie pamäte, výkonu či plynulosti samotného prostredia. Súčasťou aktualizácie je taktiež aj oprava chýb.

app_shortcuts_and_shutters.gif

Používate nejaký alternatívny launcher na vašom smartfóne? Máte so svojim launcherom pozitívne skúsenosti? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Verzia: 34.2
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: phonearena via theblerg

26.6.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+