MojAndroid

Smartfón LG G3 sa stal v poslednej dobe populárnym. Ide o to najlepšie od LG, zabalené v tele s pekným dizajnom a minimálnym okrajom okolo 5,5-palcového displeja. Aj keď je toto zariadenie výkonné a nabité rôznymi funkciami, má niekoľko problémov – konkrétne 8. Ako sa tieto najčastejšie chyby prejavujú a ako ich opraviť, si povieme v tomto článku. Nie každému bude tento návod fungovať, no pre drvivú väčšinu prípadov by mal vyriešiť problémy s vašim zariadením. Vopred vás upozorňujeme na to, že neručíme za prípadné poškodenie vášho zariadenia a všetky postupy opisované v tomto článku robíte na vlastné riziko.

1. Automatické vypínanie

Niektorí z používateľov sa sťažujú na automatické vypínanie zariadenia. Niekedy pomôže iba jeho zapnutie, no v niekoľkých prípadoch je nutné vybrať a opäť vložiť batériu do zariadenia. Ako odstrániť takéto vypínanie?

Testujeme LG G3

Riešením je obnovenie továrenských nastavení. To vykonáte v Nastavenia > Všeobecné > Zálohovať a vynulovať > Obnovenie nastavení z výroby. Dajte si ale pozor, obnovenie údajov z továrne vymaže všetky dáta a aplikácie z vašej pamäte! Ak tento postup nepomôže, sledujte nainštalované aplikácie. Niektorá z nich môže spôsobovať vypínanie zariadenia. Problémom môže byť aj batéria. Dajte si ju skontrolovať v servise, prípadne si zožeňte jej náhradu. Batériu by vám v prípade poruchy mali vymeniť vrámci záručných podmienok.

2. Extrémne prehrievanie

LG G3 sa extrémne prehrieva najmä pri hraní náročnejších hier, dlhšom prezeraní videa či pri viacerých aplikáciách spustených na pozadí. Dôvodom je vyťaženie procesora. Riešení na odstránenie tohto problému je niekoľko.

Recenzia-LG-G3

 • Vypnite aplikácie, ktoré nepoužívate a bežia na pozadí. Vypnite aj ich automatickú synchronizáciu v Nastavenia > Všeobecné > Aplikácie.
 • Problém môže spôsobiť aj dlho zapnutý displej s vysokým jasom. Nakoľko má displej v LG G3 vysoké rozlíšenie, spôsobuje prehrievanie. Skúste znížiť jas na nižšiu hodnotu.
 • Ak na svojom mobile máte ochranný kryt, dajte ho dole. Materiály, z ktorých sa vyrábajú, totižto nevedú dobre teplo.
 • Problém ale môže byť aj v hardvéri, ktorý môže mať chybný spoj alebo poruchu niektorej zo súčiastok. Ak sa vám zariadenie prehrieva aj pri vypnutom displeji a aplikáciách, navštívte servis a žiadajte opravu alebo výmenu za nový kus.

3. Spomalenie systému

Ak ste zbadali, že je systém vo vašom LG G3 spomalený, aj keď sa pohybujete iba medzi kartami v menu, mali by ste spozornieť. Opäť existuje niekoľko riešení, ako tento nedostatok odstrániť.

Recenzia-LG-G3

 • Vypnite si animácie prechodov a aplikácií. Ako na to vysvetľujeme v samostanom článku – NÁVOD: Ako zrýchliť Android [VIDEO]
 • Problémom môže byť aj nepresnosť dotykov. Tú si môžete upraviť v Nastavenia > Všeobecné > Uľahčenie > Čas odozvy pri dotyku a zvoľte možnosť “Krátka” (áno, ide o nepresný preklad).
 • Pokročilejší používatelia si môžu zmeniť aj nastavenia v servisnom menu. To vyvoláte zadaním 3845#*855# do číselníka. V menu hľadajte položku High Temperature Property a zapnite túto možnosť. Potom zariadenie vypnite, nechajte ho vypnuté aspoň 10-15 sekúnd, zapnite ho a po nabehnutí zamknutej obrazovky s telefónom ešte 30 sekúnd nič nerobte. Rovnaký postup aplikujte aj pre položku Thermal Daemon Mitigation. Tieto možnosti znižujú jas displeja pri vysokej teplote, no keďže týmto problémom nebudete ďalej trpieť, malo by to byť bezpečné.

V krajnom prípade môže byť riešením tohto problému nainštalovanie alternatívneho launchera. Odporúčame vám napríklad Nova Launcher.

4. Krátka výdrž batérie

Hoci má LG G3 batériu s kapacitou až 3000 mAh, kvôli vysokému výkonu a najmä jemnému rozlíšeniu displeja je výdrž akumulátora často na úrovni iba niekoľkých hodín. Výdrž ale môžete vylepšiť (opraviť) týmito spôsobmi.

LG G3 recenzia

 • Výdrž batérie môžete predĺžiť zapnutím šetriaceho módu v Nastavenia > Batéria > Úsporný režim. 
 • Batériu vám môže spotrebúvať nadmerne aj niektorá z vašich aplikácií. Otvorte si Nastavenia > Batéria > Využitie batérie (ikona hore) a pozrite sa, ktorá batéria spotrebovala v poslednom vybíjacom cykle najviac energie.
 • Ak sa vám zdá byť výdrž batérie extrémne krátka, navštívte servisné stredisko, aby vám batériu vymenili. Niekoľko batérií z prvovýroby totižto bolo chybných.

5. Zlá kvalita zvuku pri hovoroch

ak aj vy patríte do skupiny používateľov, ktorá zaznamenáva problémy s kvalitou zvuku pri hlasových hovoroch, máme pre vás riešenie.

 • Prejdite do Nastavenia > Siete > Nastavenia hovorov a vypnite Vylepšenia hlasu. 
 • V rovnakom menu otvorte Ochrana osobných údajov a zvoľte Skrytie všetkých informácií. Táto možnosť spôsobuje rušenie hovorov.
 • Rovnako ako v predchádzajúcich prípadoch, aj teraz môže byť riešením až návšteva servisu a oprava/výmena zariadenia.

6. Zlá kvalita zvuku pri prehrávaní hudby

Problémy so zvukom používatelia nezaznamenali len pri hovoroch, ale aj pri prehrávaní hudby najmä cez slúchadlá. Niektorí z používateľov dokonca tvrdia, že pri vložení slúchadiel do zariadenia pokračovalo hranie hudby aj cez hlasný reproduktor. Tu je riešenie, ktoré vám môže pomôcť.

Recenzia-LG-G3

 • Otvorte si nastavenia pre vývojárov (ak ich nemáte dostupné, tak 7-krát kliknite na číslo zostavy v Nastavenia > Všeobecné > Informácie o telefóne > Informácie o softvéri) a vo Voľbe spustenia zmeňte ART na Dalvik.
 • Problémom môže byť aj systém Android 4.4.2, takže treba počkať na aktualizáciu na novší Android 4.4.4 KitKat.
 • Ak nepomohlo riešenie vyššie, skúste vymeniť slúchadlá alebo AUX kábel, s niektorými si totižto LG G3 nemusí rozumieť.

7. Padanie aplikácie fotoaparátu pri zoomovaní či natáčaní videa

Niekto z majiteľov LG G3 môže mať problém s aplikáciou Fotoaparátu. Tá vraj v niekoľkých prípadoch padá pri zoomovaní či pri nahrávaní videa, čo môžete vyriešiť niektorým z týchto spôsobov.

Recenzia-LG-G3

 • Aj v tomto prípade je možným riešením resetovanie zariadenia. To môžete vykonať rovnako ako v prvom kroku, prípadne hard resetom tak, že stlačíte naraz tlačidlo vypínania a zníženie hlasitosti až kým neuvidíte LG logo. Pozor všakna stratu údajov, ktorá nastane aj v tomto prípade.
 • Riešením môže byť aj používanie inej fotografickej aplikácie, kým LG nepošle opravný update.

8. Zapínanie zariadenia vo vrecku

Ak sa vám často stáva, že sa vám mobil zapne vo vrecku, mali by ste si vypnúť funkciu Knock On, čo aspoň čiastočne zabráni zapínaniu displeja. Ak sa vada neodstráni, navštívte servisné menu (opisujeme v bode č.3) a vypnite Knock On aj tu. Iným riešením je potom už len použitie flipového púzdra, či nosenie zariadenia vo vrecku displejom otočeným od tela.

LG G3 recenzia

Niektoré z týchto problémov nemusíte na svojom zariadení nikdy pocítiť a možno ste ich vyriešili aj iným spôsobom. Každopádne nám ale dajte vedieť v komentároch pod týmto článkom, či vám návod pomohol, prípadne ako ste sa s niektorým z problémov vysporiadali vy.

Zdroj: AndroidAuthority

9.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • smileboy

  Mal som LG Viewty, 3D, 2X, Black, a mal som tu cest s G2 ….samovolnym vypinanim trpeli vsetky a hlavne v zime vo vrecku a par krat aj v noci kedy nasledne nezazvonil budik, pri Samsungoch S2, S4 a ani pri momentalne Sony Z2 sa mi to nikdy nestalo. LG je len lacna napodobenina mobilu, nikdy nevedelo a ani nebude vediet vyrobit poriadny mobil! a za tym si stojim, je viac pouzivatelov ktory zdielaju moj nazor, a to nehovorim o aktualizaciach ktore akosi nevedia dorazit do ich mobilov =) …a to som nespomenul Optimus 3D ktory nevedel obcas prijimat mobil aj ked volajucemu to vyzvanalo a LG nic…a nikdy ste sa o hovore ani nedozvedeli, LG si chybu nikdy nepriznalo. Lutujem ludi co si kupia LG len kvoli cene

  • smileboy

   oprava=prijat hovor

  • Sxe

   Ja s tebou tiež súhlasím. V rodine sme tiež mali par LG a vždy boli problémy a aj reklamácie. Mama má teraz G3 a zase nebudem tvrdiť, že je to zlý mobil, ale za moju Z2 by som ho určite nevymenil! Ale pre ňu to je zase až príliš dobrý mobil

  • LaBrie

   Ja s tebou nesuhlasim. Mal som 4X HD a teraz G3 a ani na jednom som nemal ziadny problem. A to naozaj.

   • cca01

    Ono je to tým, že 1 rozhorčený človek čo napíše do diskusie o svojich problémoch s konkrétnou značkou nie je dostatočne reprezentatívna vzorka pre posúdenie kvality. Z môjho pohľadu je absolútny nepodarok Samsung. 100% z jedného výrobu od nich, čo som mal bolo nefunkčných. LG má u mňa lepšie skóre. Iba jeden z 3 mal menšiu konštrukčnú vadu :)

    • Peter

     Mal som viac Samsungov napr. S3, S5 a uplna spokojnost. Ked sa o mobil staras po softverovej stranke, vies dat appky do poriadku,tak nemozes mat problem. Takze pre mna TOP je Samsung. Ziadne ine vady som nespozoroval a ani nepocul od znamych, ktorí maju smartfón tejto značky.

     • cca01

      Ten istý problém ako ja mali na tom istom type mobilu ďaľší dvaja známi.

      Samsung sa oficiálne tváril, že problém neexistuje ale internetové fóra ho boli plné.

     • LaBrie

      To o com pises plati asi pre vsetky telefony. Ked s nimi robia ich majitelia “psí kusy” , tak sa ani necudujem, ze nieco nejde poriadne. Ja som mal pred dvomi LG telefonmi HTC a to bolo na tom ovela horsie. S LG som nemal ani nemam najmensi problem.

  • kri

   To co opisujes s tymi volaniami sa nazyva ghost call a samozrejme, ze lg chybu odstranilo este na gingerbreade.

   • smileboy

    Viem ze chyba sa nazyva Ghost Call…komunikoval som vtedy priamo s LG a chybu nikdy nepriznalo pritom XDA a zahranicne portaly toho boli plne, ale viem na 100% ze na GB chyba stale bola ako je to na ICS neviem ale pocitam ze to odstranili, chyba vraj bola v Basebande SW telefonu, a root to odstrannil, ale nic na tom nemeni ze s LG som ja aj znami mali len zle skusenosti a to som ich skor odporucal, po vsetkych sklamaniach som presedlal na SONY a to musim len chvallit, dokonca aj Samsung je spolahlivy ci uz po konstrukcnej stranke alebo SW. Aj ked by som si ho uz nekupil, urcite lepsie ako LG, ale je to moj nazor. Momentalne mam Z2 a tiez by som nevymenil v ziadnom pripade za G3.

    • kri

     Na mojom LG optimus 3d to opravovala verzia 21E. Dovtedy ma parkrat zena zvozila, ze preco nedviham, ked mi vola :-D. Dost neprijemna vada, ale vzdy sa dalo vratit na froyo a bolo vsetko ok.

     Ja som dakedy velmi davno odisiel od samsungu, mal par lg zariadeni. Teraz mam g2 a podla mna to je top na svete co sa pomeru cena/vykon tyka.

     Manzelka mala sony. Pacila sa sviznost systemu, ale po dizajnovej stranke to nebolo nic pre mna, ani “zvonka” ani “zvnutra”. Tie tlacidla na bokoch mi proste zacali prekazat, nielen u sony. Pre mna osobne to je prezitok.

     Samsungy ale mame este aj dnes. V rodine je par kusov. Ale na moju G2 sa to nechyta :-D

     PS No uprimne musim priznat, ze do G3 by som nesiel ani ja. A tym dovodom nie je to, ze v mojej G2 mam ROM portnutu prave z G3. O tych problemoch som vedel uz pred par tyzdnami. Staci prejst xda forum. Paradoxne je, ze portnuta ROM nema ziadny z uvedenych problemov na G2.

 • Majo

  Na vsetky tieto problemy mam 2 riesenia, HTC One M7 alebo M8

  • Peter Dragúň

   Aj HTC one sa prehrieva ;)

   • Majo

    (M7) Z mojich skúseností napíšem že sa zahrieva len ak používam náročnú appku ( napr. RR3 alebo MC4). Pri ničom inom čo sa v článku spomína nepociťujem nijaké prehrievanie. :)

    • Peter Dragúň

     Aj ja mam skúsenosti s mojim M7 ;) ale ak si v článku vsimnes tak G3 sa zahrieva pri väčšom zaťažení procesora rovnako ako M7… Týmto nechcem povedať že G3 je lepšie ako M7 ;)

 • cca01

  Mám G3 tri týždne. Spozoroval som zahrievanie a samovoľné zapínanie. Po poslednom update softvéru je všetko OK.

 • hrino

  Super návod, v 80% prípadov aj tak treba ísť do servisu :D

 • LaBrie

  Musim si zaklepat na drevo, nemam ani jeden z uvedenych problemov :-)

 • mirectek

  Ahojte.
  Problém s vypinanim je problém cislo 1 .
  Riesi sa to na všetkých forach, LG len vydává zaplaty zial bezúspěšně, problem je s najvacsou pravdepodobnostou v hardweru len LG si to nepřizná.
  Ja som dva kusy LG,jeden trpel katastrofalnym signalom, nestabilitou pripojenim do siete signal uplne vypadaval a potom mal problem naspät naskočit,
  Druh kus mal si signalom rovnake problemy a k tomu sa mi ešte 10x za den vypnúť a kurevsky sa prehrieval.
  Pred tym som mal SGS3,
  velmi ma to sklamalo pretože telefon sa mi velmi pacil co sa tyka dizajnu aj prostredia.
  Obidva kusy som vratil a k značke sa uz asi nevratim, pockam.si na predaj NOTE 4

  • Majo

   Skús HTC One M8 ak sa ti páči design a ak môžeš, podľa mňa budeš prekvapený a hlavne spokojný. :)

   • mirectek

    Osobne proti značke HTC nič nemám, ale na M8 mi vydi pár vecí pre ktoré by som si asi mobil nekúpil ale zase netvrdim ze to je 100%tak osobne som nemal M8 v ruke tak neviem, ale mozem vyskúšať, uvidím.
    Dlhu dobu som mal Samsungy a chcel som to teda uz zmeniť tak som išiel do LG ale po tejto skúsenosti uz asi nie tak som sa vrátil opäť k samsungu k S5 ale mobil ma ničím nedadchol, a k tom samozrejme pri mojom šťastí so vychytal vadný kus kde vypadavala wifina:) tak som mobil vratil ale uz do noveho kusu som nesiel predoze ako hovorim nic prevratne a teraz čakam a rozhodujem sa co dalej:)

  • theJeremyOrginalOne

   skusil by som nieco cinske a vyhol samsungu, lg, htc a ostatnemu mainstreamu..

   • mirectek

    Ako dočasný zicher mám Huawei ascend P7, je to super telefon čo sa tyka dizajnu aj pekne plynulý system čo sa týka vykonu je to slabucke ked ho zatazim tak začne zadehavat a toto ja nepotrebujem, ale inak m milo prkvapil

    • mirectek

     Zaťažim tak začne zadrhavať a toto ja nepotrebujem, ale inakma prekvapil.

     • theJeremyOrginalOne

      hmm, len to nepripisuj androidu ako iOvce :)
      Namakane Zopo alebo xiaomi nie je drahe a velmi svizne

    • mirectek

     Zaťažim tak začne zadrhavať a toto ja nepotrebujem, ale inakma prekvapil.

  • Ivan

   Ja mam lg g3 a pouzivam ho uz niekolko mesiacov. Nemal som s nim najmensi problem. Nestalo sa mi nic z tohto zoznamu.

 • RIVAL

  Mam prvý krát LG a lrave G3jku a som nespokojny ale je to tym ze vyzadujem od telefonu vela napriklad ako taky firemny mobil by bol perfektny ale mne nevyhovuje urcite by som si teraz pockal na note 4 alebo na iphon6 by som chcel vediet specifikacie atd a bral by som ho do uvahy

 • MAX

  chcel som si zadovazit g3ku ale po tom co sa o nej pise ake vselijake chyby ma tak si kupim nexus novy alebo htc m9

  • jojo

   Kludne si kup G3, lebo tento clanok je iba blud!

   • Najmenej dve z opisovaných chýb sme zaznamenali aj na zariadení, ktoré máme v redakcii, takže to blud nie je. Nehovoríme, že všetky zariadenia musia mať všetky chyby, ale na niektorých kusoch sa niektorá z chýb môže vyskytnúť.

 • Mirec

  No neviem páni, ale mam tu česť mať LG G2 a zatiaľ nemám čo vyknuť maximalne len že nemá slot na SD kartu, baterka 2 až 3 dni, svižnost systému, ani raz nespadla žiadna apk čo ho mam, fotí k uplnej spokojnosti (vrámci podmienok). Veľa ludi veľa názorov.

 • Dano3266

  G2 je teraz v zaujímavej cene, kupoval som 32 GB verziu a spokojnosť, prvý mobil ktorý sa nechystám rootnuť. G3 je už trochu veľký ale hlavne predražený. Kto nepotrebuje novinku tak odporúčam G2 ;)

  • Mirec

   ja preveže nad rootom uvazujem ale len aby mi siel plnohodnotne firewall, už ked tie apk musia nazerať mi pocelom mobile, nech to aspon nikam neposielaju, pokial sa bavime o offline apk. Len mi pride dosť zlozite to rootnut + unroot kvoli záruke

 • na

  Riesenie na extremne prehrievanie – Vypnite aj automatickú synchronizáciu v Nastaveniach

  No jo…najlepsie je samotny telefon vlastne vobec nepouzivat, rovno ste to mohli napisat ku vsetkym tym bodom. Ako moze niekto normalny taketo bludy pisat? Jediny znamy bug je nahodne vypinanie, a aj tym trpi male % uzivatelov. A tie rady, nominacia na vymysly roku.

  • Hovoríme o synchronizácií aplikácií, ktoré spôsobujú prehrievanie, nie o synchronizácii celého systému, treba čítať :)

 • slovakianguy

  Hlavné je to, že všetci tvrdia, aký je Galaxy S5 “na nič” mobil oproti LG G3. A pritom má LG G3 omnoho viac chýb/problémov oproti S5. Ja osobne si myslím, že oba mobily sú výborné high-endy, no takéto problémy/chyby by sa nemali vyskytovať v mobile za 550€ (čo je pre niekoho celá výplata, pre niekoho možno ešte menej než jedna celá výplata).

  • Vladislav Wladas Orth

   by si sa čudoval koľko dene preberiem reklamacii s3,4,5 najviac reklamované telefoni po prestigiu

   • cca01

    Ale treba to porovnať aj s počtom predaných kusov… Ak sa celkovo LG moc nepredáva, aj počet reklamácii bude nižší.

    • Vladislav Wladas Orth

     tak unas sa celkovo tieto vlajkové lode vo veľkom nepredavaju ale je smutne že je tam večia poruchovosť ako u ich lacnejších modelu ktoré sa predpredaju na kvanta

    • Vladislav Wladas Orth

     tak unas sa celkovo tieto vlajkové lode vo veľkom nepredavaju ale je smutne že je tam večia poruchovosť ako u ich lacnejších modelu ktoré sa predpredaju na kvanta

 • puco

  mne stale vyskakuje trojuholnik s cervenym výkričníkom….presne znenie:

  Prenos dát v roamingu.
  Stratili ste udajove pripojenie, pretoze ste opustili domacu siet pri vypnutom prenose udajov vvroamingu.

  Pomoc je to dost otravne….

  • cca01

   To sa ti stáva v zahraničí alebo aj doma? Akého máš operátora?

   • František Leško

    Tipujem, že má O2 lebo iba O2 používa na Slovensku národný roaming a telefon musí byť nastaený na povolené roaming dáta…

 • theJeremyOrginalOne

  esteze mam xiaomi : D
  ale nie… no skoda skoda, take prachy a co vsetko sa moze stat.. :/

 • juro

  Kupil som priatelke G3, ma ho 10 dni a zatial je to teda bez chyby a dufam ze to tak ostane :-)

 • balino95

  nový mobil a hneď 8 problémov ? :D LG

  • cca01

   vidno, že si v obraze :D

   • balino95

    no tak sám uznaj, nový telefón a hneď sa rieši tolko problémov ? ja to neberiem, verím že časom sa to utrasie, každý nový “kus” môže mať chybičku, ktorá sa aktualizáciou vyrieši, ale tak článok hneď o ôsmich chybičkách ma pobavil :) na druhej strane chápem že to nemusia mať všetky G3, a tak isto sa môže len jedna vyskytnúť na jednej G3, ale článok, teda lepšie povedané nadpis článku ma pobavil, keďže s radou G som videl už pár nepríjemností, velké spomalenia a lagy :)

    • balino95

     a tak isto mu neprospieva kombinácia QHD a Snap 801, 330 , jednoducho to nie je ideál kombinácia, ale to je na druhú debatu :) mne sa telefón páči ,ale tam to z mojej strany končí, keď dám za mobil 600 plus € tak chcem aby fungoval aspoň na 99%, preto som verný rade Note a pousmievam sa aj nad ostatnými komentármi, kde riešia zlú kvalitu hovorov, rešarty a podobne, lebo viem že to vie isto nasrať :)

     • cca01

      Bavíme sa o telefóne za 400 – 470€ :) Viem že to naserie, ale smartfóny ešte stále majú takéto detské chyby a každý nový model má nejaký problém. Ťažko posúdiť, či zrovna G3 ich má viac ako niektorý iný zástavový čln :)

      Podobných článkov možno nájsť kopu:

      http://www.digitaltrends.com/mobile/galaxy-s5-problems/
      http://www.digitaltrends.com/mobile/xperia-z2-problems/
      http://www.digitaltrends.com/mobile/lg-g3-problems/

      • Martinka

       ja som si ho včera kupila za 230 novy v eshope aj so zaručnym a zatial super..a sorry ale za tu cenu ?? :D :)))

       • cca01

        Cena je dobrá, je to originál? :D btw. v ktorom eshope? :) Nemáš náhodou G3s, čo je zmenšená verzia?

       • cca01

        Cena je dobrá, je to originál? :D btw. v ktorom eshope? :) Nemáš náhodou G3s, čo je zmenšená verzia?

       • Michal Kováčik

        za 230 v eshope..bud to bude g3s alebo fake…:D za tú cenu…;)

  • Ivan

   LG je dobra znacka. Dostali cenu za najpokrokovejsi smartphone. Ja mam G3 uz niekolko mesiacov a nemal som s nim najmensie problemy.

 • pedrodj

  Tak po LG G2 som sa rozhodol vyskusat aj G3. Moje hlavne problemy .. prehrieva sa viac ako G2, vydrz baterie nizsia ako G2 a hlavne … dam vytacat tel cislo a z 10 pokusov mi ho zacne raz vytacat hned. Inak sa vzdy zjavy kruzok akoze telefon rozmysla a volanie sa neuskutocni .. tolkokrat som drzal pri uchu telefon ktory nevolal ze uz skoro skoncil na stene. Ani posledna aktualizacia to nevyriesila. Celkove dojmy su take ze telefon je zbrzdenejsi oproti G2 .. “premysla” aj v situaciach kde to pri tej HW vybave nema byt pozorovatelne !!!

 • erik

  Ahojte, mam LG g3s a mam taky problem ze pri pridavani fotky ku kontaktu mi vypise zmenu fotografie nebolo mozne ulozit. Kontakt som ukladal aj na kartu aj na sim aj na google ucet a stale to iste, robi to pri kazdom kontakte a pri hociktorej fotke. Nemate niekto podobny problem? alebo niekto kto vie poradit? :)) dakujem

  • Marry

   Ja mám tento istý problém tiež :/

  • Matúš Švahli Švahla

   ja mam na ňom 5.0.2 a v pohode pridáva, no mám problem zo signálom… občas vypadáva po tej aktualizacii na 5.0.x android jo a mam aj celkom slabu výdrž… aj vam ten display berie 46% z batérie?

 • MirecMirec

  Prosim, ma niekto z vas problem pri G3 s kompasom? Lebo ja ano… .V app Smart Tools-Kompas vobec neukazuje sever, v app Google Maps ties ukazuje zle, …kompas si ukazuje co chce, raz tak, potom inak… …GPS je v poriadku… Mam G3 32GB Gold. Dakujem.

 • Matulko183

  Aj ja mam tento problem.. Stalo sa mi vela krat ze sa mi mobil vypol a nesiel zapnut.. Skoro vzdy to spravilo pri foteni. Minule som odpisal na whatsappe dal som sa na domovsku obrazovku. Mobil som uzamkol a po 5minutach idem pozriet na cas a mobil vypnuty nesiel zapnut neponohlo ani vybratie baterie. Dal som ho na nabijacku a po cca 5min mobil isiel zapnut. Vela fotim a nebavi ma stale ho rozoberat a davat dokopy aby som ho znovu nakopol.. Neviete ako riesi reklamaciu Orange? Zobral by som si racej bud huawei ascend p7 alebo sony xperia z3 compact…(LG G3 16GB Silver)

 • jarda

  chci se zeptat, u nás v práci máme slabý signál, G3 ale nemá mnohdy žádný signál a ostatní telefony třeba 3 čárky. to je na tom se signálem tak špatně? Co dělat, aby lépe signál přijímal? Děkuji

 • Ivan

  No tak ja pouzivam LG G3 uz niekolko mesiacov a som maximalne spokojny. Ziadny z tychto problemou sa u mna neprejavil.

 • Jimmy

  Tiez mam G3 cca 1 mesiac a ziaden problem… raz mi sice napisal ze je nahriaty a nemohol som dat 100% osvetlenie displaya ale to som fon nabijal a hral 3d hru… takze myslim, ze pohoda… Bateria tiez drzi v poho ak hram cca 1h denne (cesta do prace s prace+hudba) + par telefonatov tak od rana 8:00 do pol noci mam krasnych (momentalne) 77%… (display 70% wifi/data apky na pozadi neriesim je tam vsekto :D) Pred tym som mal S3 a co je paradox G3 je vacsi ale lepsie sa drzi v jednej ruke tot moj nazor… a este takto – kupujem si stale vlajkove lode a sorry ale kebyze sa fon zacne vypinat alebo nieco podobne ide okamzite na reklamaciu a proste ho nechcem… nekupujem si vlajkove lode aby som riesil nefunkcny fon :)

  • Val

   Totalne suhlasim. Mala som rovnako s3 ale zatial som nadmieru spokojna. A aj drzanie v ruke je fajn. Myslim ze lg teraz samsung predbehlo. Samsung s5 sice je vodeodolny a pod ale nevyrovna sa lg3…moj nazor…hrala som sa uz aj s s5…som max spokojna…

 • Filip Barva

  Zdravím mám lg g3 a zniceho nic mi nejde mikrofon ani reprak dokonce nejde zvuk ani ve sluchatkach…telefon nespadl ani nebyl vytopen nevíte náhodou co by s tim mohlo být ? Popřípadě jestli jsem schopen nějak zavadu odstranit ? Děkuji :)

 • jozef

  Mam lg g3 asi dva mesiace. Do teraz v pohode az dnes mu zacalo sibat sam sa vypne zapne potom napise neplatna bateria a zas sa vypne asi po 15 sekundach sa zapne a tak stale dokola, ked sa vratim na slovensko ide okamzite na reklamaciu,
  Este ma problem s prijmom signalu na druhom mobile mam plny signal a na tomto ledva dve palicky

 • Marko

  chcem sa opytat ked vymenim baterku prestane to stym vypinanim ?

 • Hobl

  No mě se po chvíli používání zahřeje. když ho mám klasicky na výšku ( II. ) tak vpravem dolním rohu cca do výšky 5cm začnou do obrazu problikávat čárky,.. tak trochu to vypadá jako čárováj kod na stojáka, a co je nejvíc tak když otočím displej na šířku( =. ), posunou se i ty čárky opět jakoby do pravého dolního rohu do cca stejné výšky. hehe a teď babo raď =D

 • Hobl

  jedná se o LG G3 32GB android 6 marshmallow

 • lukaš

  ahoj mam LG G3 a občas mi vypádavá sim karta a dneska sem ho nabil a hlasi mi na něm neplatna baterie co mam dělat ?

+