MojAndroid

Projekt používateľských recenzií sme spustili pri príležitosti našich 6. narodenín, ktoré sme oslávili v máji. Odvtedy sa ich počet v našom katalógu neustále zvyšuje a momentálne pokoril významnú hranicu 500 recenzií. V čase písania tohto článku to bolo presne 523 recenzií a ďalšie neustále pribúdajú.

Náš tip
Používateľské recenzie: Už viac ako 100 ľudí pridalo hodnotenie smartfónu

Sekciu s používateľskými recenziami nájdete v katalógu zariadení pod samostatnou záložkou Recenzie pri každom zariadení. Veríme, že každý z vás vlastnil prinajmenšom jeden alebo dokonca viac Android smartfónov. O skúsenostiach s nimi ste sa mohli, a stále môžete, podeliť aj s ostatnými používateľmi, a to práve prostredníctvom používateľských recenzií na našom webe.

samsung-galaxy-s6-edge-katalog-pouzivatelske-recenzie

Aby sme proces pridávania recenzií ešte viac uľahčili, tak sme nedávno odstránili aj nutnosť prihlásenia. Vlastné skúsenosti so zariadeniami tak môžete pridať len zadaním vášho mena a e-mailovej adresy. Samozrejme, sekciu webu s používateľskými recenziami plánujeme ďalej vylepšovať, nielen po grafickej, ale aj funkčnej stránke. Nové funkcie pribudnú už čoskoro.

Najviac recenzované zariadenia

Počas posledných dvoch mesiacov ste pridávali množstvo recenzií na najrôznejšie produkty. Medzi najviac recenzované zariadenia patria smartfóny od Samsungu, Sony, LG a Huawei. Top 10 mobilov, ktoré majú najviac hodnotení je:

  1. Samsung Galaxy S7 edge
  2. Huawei P8 Lite
  3. Honor 7
  4. Sony Xperia M4 Aqua
  5. Sony Xperia Z3 Compact
  6. Samsung Galaxy Note 4
  7. Samsung Galaxy S6
  8. LG G3
  9. Sony Xperia Z1 compact
  10. Samsung Galaxy S5

Pridajte vlastnú recenziu

Proces pridania recenzie je veľmi jednoduchý. Po prekliknutí sa do správnej sekcie katalógu sa môžete, ale nemusíte zaregistrovať, následne využijete prihlásenie prostredníctvom meno a hesla, prípadne zadaním mena a e-mailu. Potom už môžete k jednotlivým zariadeniam v katalógu pridávať svoje vlastné recenzie. Zariadenia môžete hodnotiť slovne, ale aj prostredníctvom číselného hodnotenia od 0 do 10 v niekoľkých kategóriách – Konštrukcia a dizajn, Výkon, Displej, Cena, Výdrž batérie a Fotoaparát. Ak sa vám ale nechce hľadať zariadenie v katalógu, je jednoduchšie využiť samostatnú podstránku s formulárom Pridať používateľskú recenziu, cez ktorý môžete ohodnotiť svoje zariadenie.

Pridat-pouzivatelsku-recenziu-MojAndroid

13.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+