MojAndroid

K príležitosti naších 6. narodenín sme pre vás spustili novú sekciu používateľských recenzií. Tie môžete pridávať priamo v našom katalógu alebo ešte pohodlnejšie prostredníctvom samostatnej stránky. Do dnešného dňa bolo do nášho katalógu pridaných už viac ako 100 používateľských recenzií a ich počet stále rastie. A aby sme vás povzbudili v pridávaní vašich osobných skúsenosti z používania Android zariadení, spustili sme pre vás aj narodeninovú súťaž o 18 cien!

sutaz-1
V prvom týždni môžete vyhrať tieto zaujímavé ceny

Proces pridania recenzie je veľmi jednoduchý. Po prekliknutí sa do správnej sekcie katalógu sa musíte najskôr zaregistrovať, následne je nutné prihlásenie. Potom už môžete k jednotlivým zariadeniam v katalógu pridávať svoje vlastné recenzie. Zariadenia môžete hodnotiť slovne, ale aj prostredníctvom číselného hodnotenia od 0 do 10 v niekoľkých kategóriách – Konštrukcia a dizajn, Výkon, Displej, Cena, Výdrž batérie a Fotoaparát. Ak sa vám ale nechce hľadať zariadenie v katalógu, je jednoduchšie využiť samostatnú podstránku s formulárom, v ktorom vyplníte všetky potrebné údaje.

Používateľské recenzie sú momentálne v beta verzii a plánujeme ich ďalej vylepšovať, nielen po grafickej, ale aj funkčnej stránke. Ak budete mať akékoľvek nápady ako ich vylepšiť, napíšte nám na AndroidForum.sk, kde sme pre tento účel vytvorili nové diskusné vlákno.

Ako môžem vyhrať?

Každý, kto sa zaregistruje a pridá recenziu, bude zapojený do našej narodeninovej súťaže. Každý týždeň, až do konca mája, každý piatok, vyžrebujeme 6 výhercov, ktorí budú mať šancu získať hodnotné ceny. Navyše, každý kto pridá recenziu a nevyhrá v danom týždni, bude automaticky zaradený do žrebovania v ďalšom týždni (vyhrať však môžete len raz). A keďže oslavujeme šieste narodeniny, tak budeme hrať každý týždeň o 6 cien. Tento týždeň budete mať možnosť získať smartfón HTC Desire 816, okuliare pre virtuálnu realitu 3D VR Glasses, slúchadlá Beats Studio3x navigáciu Sygic. Žrebujeme už tento piatok!

12.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+