MojAndroid

Už je tomu šesť rokov, čo vznikol web MôjAndroid.sk. Šesť rokov, počas ktorých sme pre vás napísali už viac ako 20 000 článkov, vrátane návodov, tipov na aplikácie a hry, tém či stoviek recenzií. Bolo to pekné obdobie a dúfame, že sa na našu stránku vždy radi vraciate. Ako poďakovanie sme pre vás, našich čitateľov, pripravili k príležitosti osláv našich 6. narodenín niekoľko noviniek a zaujímavú súťaž!

Spúšťame používateľské recenzie

Na webe MôjAndroid.sk oddnes spúšťame špeciálnu sekciu používateľských recenzií. Tie nájdete v katalógu zariadení pod samostatnou záložkou Recenzie. Veríme, že každý z vás vlastnil prinajmenšom jeden alebo dokonca viac Android smartfónov. O skúsenostiach s nimi sa teraz môžete podeliť aj s ostatnými používateľmi.

recenzie

Proces pridania recenzie je veľmi jednoduchý. Po prekliknutí sa do správnej sekcie katalógu sa musíte najskôr zaregistrovať, následne je nutné prihlásenie. Potom už môžete k jednotlivým zariadeniam v katalógu pridávať svoje vlastné recenzie. Zariadenia môžete hodnotiť slovne, ale aj prostredníctvom číselného hodnotenia od 0 do 10 v niekoľkých kategóriách – Konštrukcia a dizajn, Výkon, Displej, Cena, Výdrž batérie a Fotoaparát.

Huawei_P9_-_Android_katalóg_-_MojAndroid_sk
Ukážka používateľskej recenzie

Používateľské recenzie sú momentálne v beta verzii a plánujeme ich ďalej vylepšovať, nielen po grafickej, ale aj funkčnej stránke. Ak budete mať akékoľvek nápady ako ich vylepšiť, napíšte nám na AndroidForum.sk, kde sme pre tento účel vytvorili nové diskusné vlákno.

Ako môžem vyhrať?

Každý, kto sa zaregistruje a pridá recenziu, bude zapojený do našej narodeninovej súťaže. Čím viac ich pridáte, tým väčšiu šancu budete mať na získanie niektorej z výhier. Každý týždeň, až do konca mája, každý piatok, vyžrebujeme 6 výhercov, ktorí budú mať šancu získať hodnotné ceny. Navyše, každý kto pridá recenziu a nevyhrá v danom týždni, bude automaticky zaradený do žrebovania v ďalšom týždni (vyhrať však môžete len raz). A keďže oslavujeme šieste narodeniny, tak budeme hrať o 6 cien. Tento týždeň budete mať možnosť získať smartfón HTC Desire 816, okuliare pre virtuálnu realitu 3D VR Glasses, slúchadlá Beats Studio3x navigáciu Sygic. 

sutaz-1

6.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+