MojAndroid

4ka Android Code sa opäť hlási. Prichádzame s ďalším ročníkom celonárodnej súťaže o najlepšie aplikácie zo Slovenska, ktoré je možné nájsť v obchode Google Play. Aj v tomto ročníku mohli vývojári prihlásiť svoje aplikácie do ankety až vo ôsmich kategóriách a pripojiť sa tak k najlepším aplikáciám na Slovensku.

Anketu spúšťame práve teraz a osud aplikácií je len a len vo vašich rukách. Hlasujúci opäť rozhodnú, ktoré aplikácie sa stanú tými najlepšími. Do finále sa dostali tie najlepšie z každej kategórie.

Aplikáciu mohol nominovať ktokoľvek

Slovenskí vývojári mohli prihlásiť svoje aplikácie priamo na stránke AndroidCode.sk. Keďže nám ide o to, aby sa do finále dostali len tie aplikácie, o ktoré sa vývojári starajú, podmienkou je, aby mali od 1. januára 2021 aspoň jednu aktualizáciu.

Aplikácie sú aj tento rok rozdelené do ôsmich kategórií:

  • Doprava a cestovanie
  • Hry
  • Nakupovanie a predaj
  • Spravodajstvo a médiá
  • Vzdelávanie
  • Financie a podnikanie
  • Slovenské aplikácie (všeobecne)
  • Svetové slovenské aplikácie

Ak sa chcete zapojiť do žrebovania o nový smartfón Google Pixel 6, stačí hlasovať v každej kategórii za jednu aplikáciu, vyplniť kontaktné údaje a hlasovanie potvrdiť v e-maile, ktorý vám bude zaslaný na vami zadanú e-mailovú adresu.

Ako boli vyberané aplikácie do finále?

V prvom rade sme pozbierali všetky slovenské aplikácie, ktoré sme našli v obchode Google Play. Podmienkou bolo, aby mali v tomto roku aspoň jednu aktualizáciu. Tie sme spojili s aplikáciami, ktoré do súťaže prihlásili vývojári a s tými, ktoré ste nominovali vy v sérii článkov Najlepšie slovenské Android aplikácie. Takto vznikol zoznam vyše 100 slovenských aplikácií. Z tých sme vytvorili užší výber nominácií pre finálne hlasovanie.

Sem sa dostalo 57 aplikácií. Do finále sa dostali všetky aplikácie, ktoré vyhrali hlasovanie v článkoch s najlepšími slovenskými Android aplikáciami za uplynulé obdobie. Nasledovali aplikácie s najlepším hodnotením v danej kategórii a s čo najväčším počtom stiahnutí.

Hlasujte a vyhrajte

Čitatelia a fanúšikovia webu MojAndroid.sk majú možnosť hlasovať a zvoliť si svoje obľúbené aplikácie v ankete 4ka Android Code už po jedenástykrát. Hlasovanie opäť prebieha na webe AndroidCode.sk od 10.11.2021. Vyhrá aplikácia, ktorá dostane od vás najviac hlasov. Samozrejme, na hlasujúcich čakajú tiež zaujímavé ceny. Hlavnou cenou je úplne nový nadupaný smartfón Google Pixel 6.

Hlavná cena: Google Pixel 6

Hlavnou cenou v ankete 4ka Android Code 2021 je nový smartfón Google Pixel 6. Je teda o čo bojovať. Zariadenie prichádza so špičkovými fotoaparátmi, čistým operačným systémom Android 12, skvelou softvérovou podporou a najmä novým procesorom Google Tensor, ktorý si vyvinula spoločnosť Google samostatne.

Google Pixel 6
Hlavná cena, Google Pixel 6 | Zdroj: Google

Podrobné podmienky a pravidlá ankety nájdete priamo na webe AndroidCode.sk.

10.11.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+