MojAndroid

Portál MojAndroid.sk v spolupráci s operátorom 4ka vyhlasuje v poradí už jedenásty ročník súťaže 4ka Android Code 2021 – celonárodnú súťaž o najlepšie Android aplikácie zo Slovenska.

Aj tento rok môžu slovenskí vývojári prihlásiť svoje aplikácie do ankety až vo 8 kategóriách a pripojiť sa tak k najlepším aplikáciám na Slovensku. Čas na prihlásenie aplikácie je do 31.10.2021.

Ako prihlásiť aplikáciu do 4ka Android Code?

Slovenskí vývojári prihlasujú svoje aplikácie priamo na stránke AndroidCode.sk. Aplikácia, ktorá je nominovaná do 4ka Android Code 2021, musí byť umiestnená v Obchode Play a mať od 1. januára 2021 aspoň 1 aktualizáciu. Termín nominovania pre aplikácie je do konca októbra.

Aplikácie sú aj v tomto roku rozdelené do ôsmich kategórií:

  • Doprava a cestovanie
  • Hry
  • Nakupovanie a predaj
  • Spravodajstvo a médiá
  • Vzdelávanie
  • Financie a podnikanie
  • Slovenské aplikácie (všeobecne)
  • Svetové slovenské aplikácie

Prihláste svoju aplikáciu

Ak si myslíte, že má vaša aplikácia šancu na výhru v niektorej z kategórií alebo je niečím výnimočná, či zaujímavá, nominujte ju do súťaže 4ka Android Code 2021 cez špeciálny formulár, ktorý nájdete nižšie. Nominácia aplikácie je bezplatná, rovnako ako jej prípadné zapojenie do samotného hlasovania. Nominovaním svojho titulu tak o nič neprídete a môžete iba získať!

Pokiaľ vaša aplikácia vyhrá niektorú z kategórií, bude jej udelený certifikát 4ka Android Code 2021. Podmienkou pre nominovanie aplikácií je ich slovenský pôvod, musia byť umiestnené na Google Play Store a museli byť vydané alebo vydať aspoň jednu aktualizáciu v roku 2021.

Verejné hlasovanie

Tak ako aj minulý rok, budete o ocenení aplikácií v ankete rozhodovať vy, naši čitatelia! Verejné hlasovanie bude prebiehať od 4.11.2021 do 31.12.2021 a zapojiť sa doň bude naozaj jednoduché. Stačí v každej z kategórií vybrať jednu aplikáciu, správne vyplniť kontaktné údaje a potvrdiť hlasovanie v e-maili, ktorý zašleme na vašu e-mailovú adresu. Pre hlasujúcich sme samozrejme pripravili zaujímavé ceny.

22.10.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+