MojAndroid

Koncom septembra uviedla spoločnosť Google v rámci svojho obchodu s mobilnými aplikáciami Google Play novú formu predplatného Google Play Pass. Podobne ako konkurenčné Apple Arcade umožňuje za mesačný poplatok prístup k stovkám aplikácií a hier v obchode. Prvý rok je cena mesačného predplatného 1,99 eur a v ďalších by sa mala zvýšiť na 4,99 eur mesačne. Podľa serveru AndroidPolice teraz Google rozšíril ponuku obsahu o 37 nových mobilných aplikácií a hier.

Aplikácie pre hudobníkov aj grafikov

Z nových aplikácií stojí za zmienku napríklad hudobný nástroj Cross DJ Pro, ktorý slúži na mixovanie hudby. Všetky ostatné aplikácie sú normálne bezplatné, ale v takom prípade obsahujú aj reklamy. Majitelia zariadení Samsung Galaxy Note s perom S Pen určite využijú na maľovanie aplikáciu ArtFlow: Paint Draw Sketchbook.

Z nových hier určite stojí za vyskúšanie séria logických hier Cut the rope, kde je vašou úlohou dostať zavesenú sladkosť do úst zelenej príšerky. Hra Tempest: Pirate Action RPG Premium, ktorej cena je normálne 15 eur, ponúka možnosť stať sa pirátom, lúpiť, obchodovať a bojovať v námorných bojoch.

2.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+