MojAndroid

Fanúšikovia rôznych youtuberov budú mať možnosť finančne ich podporiť. YouTube oznámil množstvo noviniek pre youtuberov, ktoré by mali generovať zisk a jednou z nich je aj táto možnosť.  Po novom tak budete môcť svojich  obľúbencov podporovať určitou sumou mesačne.

Náš tip
YouTube algoritmus spôsobuje používateľom vrásky na čele, nové videá nie sú zoradené chronologicky

Základom je členstvo

Členstvo v tomto programe bude spoplatnené sumou 4,99 € mesačne a tí, ktorí si ho predplatili, získajú prístup k exkluzívnemu obsahu. Youtuberi tak budú mať možnosť vytvárať napríklad exkluzívne live streamy, ku ktorým budú mať prístup len predplatitelia.

Youtuberi, ktorí už túto novinku skúšajú zaznamenali pozitívne výsledky. Od spustenia v januári si niektorí polepšili až trojnásobne.

Tieto novinky sa ale týkajú len kanálov, ktoré majú minimálne 100-tisíc odoberateľov. YouTube ale už pripravuje aj podobnú možnosť pre youtuberov, ktorí majú 10-tisíc a viac odberateľov. Tieto nové nástroje vôbec nepomôžu youtuberom, ktorí majú málo odberateľov.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Podporili by ste finančne svojich obľúbených youtuberov?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
23.6.2018
Zdroj: gizmodo.com

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+