MojAndroid

YouTube v posledných hodinách aktualizoval svoju Android aplikáciu, ktorá prináša hneď niekoľko noviniek. Medzi nimi nechýba napríklad označenie pre už vzhliadnuté videá, ktoré sa nachádzajú v streame s odberanými kanálmi. O tom, že ste dané video už pozerali, vás informuje ikona v ľavom hornom rohu videa. Praktickou novinkou je aj pokračovanie v listovaní zoznamom videí aj vtedy, keď zariadenie otočíte z vertikálnej do horizontálnej podoby, alebo naopak. Doteraz YouTube aplikácia fungovala tak, že po pretočení zariadenia do inej polohy prešla v prehliadanom zozname videí opäť na začiatok. Novinkou v aplikácii YouTube v11 je aj farba ikon v pravom hornom rohu (Google Cast, vyhľadávanie a menu), ktoré doteraz boli čierne a po najnovšej aktualizácii majú bielu farbu. Novú farbu má aj “koliesko” načítavania videa, ktoré prešlo zo sivej na modrú. Okrem toho YouTube samozrejme opravil aj známe nedostatky a bugy aplikácie.

youtube-v11

Vľavo stará verzia a vpravo nová verzia aplikácie YouTube

Pokiaľ sa vám nechce na aktualizáciu aplikácie YouTube čakať, môžete si ju stiahnuť a nainštalovať manuálne. Odkaz na stiahnutie .apk súboru nájdete nižšie. Samotný inštalačný balíček má veľkosť približne 17 MB a po nainštalovaní aktualizuje už existujúcu aplikáciu.

YouTube.apk (v11.01.53, 17.2 MB, pre Android 4.0.3 a novší)

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

18.1.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+