MojAndroid

Aplikácia siete YouTube pre Android prináša v najnovšej verzii zaujímavé novinky. Okrem drobných dizajnových zmien sa novinky ukrývajú aj pod povrchom aplikácie a zatiaľ nie sú dostupné pre všetkých užívateľov. Tie očividné zmeny sa týkajú spôsobu zobrazovania informácií. Nejde o žiadnu revolučnú zmenu, skôr o drobné kozmetické úpravy. Zážitok z používania aplikácie sa tak nezmení a užívatelia sa môžu tešiť na jednotnejší a kompaktnejší vzhľad naprieč celým prostredím aplikácie.

Stará verzia YouTube Nová verzia YouTube

Okrem toho pribudli aj zaujímavé funkčné vylepšenia. V aplikácii totiž pribudla možnosť pretáčať videá dopredu a dozadu. Táto funkcia ale nie je dostupná pre všetkých užívateľov, no je ukrytá v súbore aplikácie a je zrejme iba na rozhodnutí Google, kedy ju sprístupní všetkým užívateľom. Podľa všetkého potrebujete pre možnosť využívať funkciu iba najnovšiu verziu aplikácie a následne vám zostáva iba dúfať, že Google sprístupní funkciu čoskoro aj vám.

https://youtu.be/Rp_giaWEKmw

My ju na našich zariadeniach aktivovanú ešte nemáme, no už by sme na ňu nemali dlho čakať. Ide o zaujímavé rozšírenie funkcionality aplikácie, no je otázne jeho využitie. Až doteraz sme si bez tejto funkcie poradili a pri možnosti posúvať sa na časovej osi zrejme nebudeme túto funkciu využívať extrémne často. Stále je ale dobré mať ju k dispozícii pre prípad potreby, no teraz nám zostáva iba počkať, kedy ju Google aktivuje aj ostatným užívateľom. Dostupnosť aktualizácie môžete skontrolovať v obchode Play, alebo si môžete aktualizáciu stiahnuť vo forme APK súboru priamo do svojho zariadenia v závislosti od procesoru a verzie systému Android.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

YouTube 10.43.58 – Android 4.0.3 – 5.1

YouTube 10.43.58 – Android 6.0 & 32bit

YouTube 10.43.58 – Android 6.0 & 64bit

Zdroj: Android Police via pocketnow

4.11.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+