MojAndroid

Možno sa to nezdá, ale Xiaomi vyrába smartfóny s jedinečným pomerom ceny k výkonu už 8 rokov. Spoločnosť Xiaomi bola založená v roku 2010 a takmer okamžite sa stala lídrom spomedzi ostatných výrobcov vďaka rôznym jedinečnostiam. Na znak výročia sa spoločnosť rozhodla pripraviť model Xiaomi Mi 8 Anniversary Edition.

Čo by mal priniesť tento smartfón?

Nebolo to síce oficiálne potvrdené od samotného Xiaomi, ale existuje istý počet obrázkov, na ktorom je údajne pripravovaný špeciálny model. V smartfóne sa má nachádzať najnovší Qualcomm procesor Snapdragon 845, integrovaná čítačka odtlačkov prstov v displeji, resp. pod displejom a 3D skener tváre pre účel odomknutia smartfónu. Obrázky nižšie naznačujú, že bude pripravená súťaž, v ktorej ho môže vyhrať 100 šťastlivcov.

Náš tip
Xiaomi Mi 7: Poznáme základné technické špecifikácie. Príde už 23. mája? (AKTUALIZOVANÉ)

Model Xiaomi Mi 7 by sa mal údajne oficiálne premenovať na Mi 8 ako symbol ôsmeho výročia čínskeho giganta. Je ale tiež možné, že názov Xiaomi Mi 8 bude niesť len obmedzený počet kusov a ostatné budú označované ako Mi 7. Bližšie informácie sa určite dozvieme v priebehu niekoľkých týždňov.

Obrázok krabice pre model Mi 8
22.5.2018
Zdroj: gsmarena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+