MojAndroid

Vlajková loď Xiaomi Mi 5 a neskôr Xiaomi Mi 5S boli a aj sú skutočne veľmi zaujímavými telefónmi roku 2016. Je preto logické, že mnohí fanúšikovia už netrpezlivo očakávajú, čo si čínsky gigant pripraví pre budúci rok. S koncom roka prichádzajú aj prvé uniknuté informácie, ktoré hovoria o tom, že Xiaomi Mi 6 by mal byť jedným z prvých smartfónov s novým procesorom Snapdragon 835. Ten by mal byť dostatočne výkonný na to, aby zvládol aj prevádzku plnohodnotného systému Windows 10. Teraz sa objavili informácie o tom, že pripravovanú vlajkovú loď od Xiaomi by sme zrejme mali očakávať už v polovici februára.

Xiaomi Mi5 Recenzia-3_výsledok

Uniknutý plagát na sociálnej sieti Weibo totiž naznačuje, že Xiaomi Mi 6 bude predstavený 14. februára budúceho roku. Hoci plagát nehovorí priamo o tom, že by malo ísť o model Xiaomi Mi 6, veľká šestka zrejme nemôže znamenať nič iné.

Otázna je ale dôveryhodnosť tohto plagátu. Na internete sa totiž objavil zo zdroja, ktorý nemá 100% úspešnosť v takýchto prípadoch, a tak ešte nie je nič potvrdené. V každom prípade, ak takýto plagát existuje a Xiaomi skutočne bude chcieť pozvať verejnosť na predstavenie nového produktu, zrejme sa o tom už čoskoro dozvieme aj z oficiálnych zdrojov.

Zdroj: Anzhuo via GizmoChina

27.12.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+