MojAndroid

Stalo sa vám niekedy, že ste si chceli nastaviť pripomienku, no nie na základe času, ale na základe vašej polohy? Napríklad ste si chceli nechať pripomenúť niečo po príchode do práce, alebo naopak, po príchode domov, no nevedeli ste presne, o koľkej to bude? Tieto problémy riešia rôzne aplikácie s upozorneniami založenými na sledovaní polohy, no ešte presnejšie môže byť upozornenie na základe Wi-Fi siete. Presne to prináša aplikácia WiMinder.

Upozornenia aj pri odchode z daného miesta

Aplikácia ponúka niekoľko výhod. V prvom rade nemusí ustavične sledovať vašu polohu, a tak nebude žrať toľko energie. Pripojenie k Wi-Fi sieti môže byť pritom ešte presnejšie ako sledovanie polohy a nemusíte sa starať o to, či máte v telefóne zapnuté lokalizačné služby.

Ďalšou veľkou výhodou je, že upozornenia si môžete nastaviť aj pri odchode z daného miesta. Akonáhle sa odpojíte od domácej Wi-Fi, objaví sa napríklad pripomienka, aby ste si po ceste do práce nezabudli kúpiť noviny. Pri odchode z práce sa zasa môže objaviť pripomienka, aby ste nezabudli zájsť do obchodu.

WiMinder nájdete v obchode Play, aj na XDA

Aplikácia je skutočne jednoduchá a priamočiara a ponúka naozaj šikovné funkcie. Aplikáciu si môžete stiahnuť prostredníctvom tohto odkazu vo forme APK súboru, ale nájdete ju aj v obchode Play v štádiu “nevydaná”. Ak si aplikáciu nainštalujete takto, budete môcť vývojárovi jednoducho pomôcť opraviť prípadne chyby a nedostatky.

Verzia: 1.0.5.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5.5
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: XDA

20.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+