MojAndroid

V dnešných časoch sú komunikačné aplikácie veľmi obľúbené. Vo väčšine prípadov plne nahradili písanie klasických sms správ. Asi najznámejšou je WhatsApp, ktorý vlastní spoločnosť Facebook. Ak používate WhatsApp ako svoj hlavný komunikačný nástroj, možno vás bude zaujímať zaujímavá aplikácia, ktorá sa nedávno objavila v Google Play.

Jednoduché používanie

Aplikáciu stačí stiahnuť do vášho zariadenia s Androidom a po spustení sa zobrazí návod, ako si môžete vyexportovať históriu správ s konkrétnou osobou. Stačí postupovať podľa neho, je to veľmi jednoduché. V skratke:

  1. Kliknete na chat, ktorý chcete analyzovať
  2. Kliknete na 3 bodky, ktoré sa nachádzajú vpravo hore
  3. Z možností vyberiete “Viac”
  4. Následne kliknete na “Exportovať chat”, z možností, ktoré sa zobrazia vyberiete “bez médií”
  5. Zvolíte aplikáciu WhatsCloud
  6. Hotovo

Prehľadné štatistiky

V aplikácii WhatsCloud teraz vidíte, koľko správ ste si poslali, aké boli najčastejšie používané slová, kto z vás pošle denne viac správ alebo aj ktoré dni sú vaše najaktívnejšie a naopak. Nechýbajú ani zaujímavé grafy.

WhatsCloud je veľmi šikovná aplikácia, pomocou ktorej tieto štatistiky zistíte v rozmedzí pár sekúnd. Koľko správ cez WhatsApp pošlete priemerne za jeden deň?

Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+