MojAndroid

Aktualizované o 22:58:

Vyzerá to tak, že už všetko funguje. Výpadok netrval ani hodinu, no postihol veľké množstvo používateľov po celom svete. Na oficiálne vyjadrenie dôvodu výpadku čakáme.

Pôvodný článok:

Dnes večer po 22:15 sme zaznamenali nefunkčnosť četovacej aplikácie WhatsApp. Výpadok potvrdil aj Downdetector. dáta ukazujú, že sa týka najmä územia Bratislavy, no na nefunkčnosť sa sťažujú aj obyvatelia ostatných slovenských miest. Vyzerá to tak, že problém je väčší, keďže výpadky hlásia napríklad aj používatelia v USA.

whatsapp výpadok nefunguje
Výpadok potvrdzuje aj Downdetector | Zdroj: Downdetector.com

WhatsApp nefunguje, má výpadok

Prijímanie ani odosielanie správ pravdepodobne nefunguje ani vo webovej verzii. Na Slovensku sa už sťažujú na nefunkčnosť stovky používateľov, ďalšie tisícky pribúdajú po celom svete. Bližšie informácie zatiaľ nemáme.

19.7.2023

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+