MojAndroid

Nie je žiadnym prekvapením, že poznámky Keep od Googlu patria k najpoužívanejším “poznámkovým” aplikáciám. Keep sme si obľúbili aj v redakcii a aj napriek tomu, že existuje množstvo slušných alternatív, vždy sa vrátime k riešeniu od Googlu. Avšak teraz prichádza aplikácia s názvom WeNote, ktorá sa naozaj podarila.

Základom WeNote je jednoduchosť, avšak nechýbajú ani pokročilejšie funkcie. Poznámky vytvoríte jednoduchým kliknutím na +. Tu to ale nekončí. Okrem toho, že si môžete nechať zobraziť všetky poznámky, môžete ich triediť do skupín. Tie sú prehľadne zoradené vedľa seba v hornej časti používateľského rozhrania, a tak medzi nimi môžete veľmi rýchlo prepínať.

Množstvo šikovných funkcií

Pre lepšie triedenie poznámok nechýba ani ich farebné rozlíšenie. Vítanou funkciou je aj pripomenutie v konkrétny vami nastavený čas. S touto funkciou je spojená aj ďalšia – kalendár. Pri vytváraní poznámky môžete pracovať aj s obrázkami, nechýba ani kreslenie a vložiť môžete aj zvukovú nahrávku. A čo je najdôležitejšie, prítomná je aj synchronizácia s Google Diskom. Poznámky môžete synchronizovať manuálne alebo aj automaticky.

Okrem týchto funkcií tu nechýbajú ani rôzne nastavenia farieb používateľského rozhrania, meniť môžete font písma a tiež aj jeho veľkosť. Nechýba ani widget na domovskú obrazovku. Aplikácia je štandardne zdarma a neobsahuje žiadne reklamy. Avšak ak chcete využívať všetky funkcie naplno, bude potrebné zaplatiť si za rôzne špeciálne funkcie.

Verzia: 1.92
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

  • Dano

    Celý súbor si do poznámky teda nevložím. (Dá sa to riešiť odkazom na link k dajakému cloud úložisku.) Neviem ako pôjde synchronizácia dajme tomu medzi dvoma zariadeniami. Prístup k poznámkam cez internet (a teda kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení či PC kde je internet) asi tiež nie je. No na to že je to “best” , má to dajaké muchy. Stále vyhráva Evernote.

  • Martin Sagan

    Podľa screenshotov mi to príde ako vykradnuté z Google Keep, ktoré už roky používam a nevidím dôvod meniť, hlavne je to predinštalovaná aplikácia a je dostupná z PC, tabletu, mobilu….

+