MojAndroid

Android Auto podporuje navigáciu Waze od minulého roka. Prvotné nadšenie opadlo kvôli tomu, že na správne fungovanie navigácie bol potrebný displej vášho automobilu. Teraz sa ale všetko mení a Waze začal pracovať na samostatnej verzii, ktorá využíva displej smartfónu bez nutnosti pripojenia iného zariadenia.

Náš tip
Android Auto: Infotainment systém budúcnosti | RECENZIA + NÁVOD

Pokiaľ máte navigáciu Waze nainštalovanú aj vo vašom telefóne, stačí kliknúť na navigáciu v aplikácii Android Auto a okrem možnosti Google máp by sa mal zobraziť aj Waze. Teraz už len stačí vybrať spomínaný Waze a aplikácia sa nastaví ako predvolená. Integrácia aplikácie Waze v Android Auto je úplne rovnaká, ako keď ju spustíte vo vašom smartfóne. Uvidíte svoju mapu, bočné menu s možnosťami a rovnako aj spodnú lištu, ktorá slúži na vyhľadávanie.

Ak máte nainštalovanú najnovšiu verziu aplikácie Waze a aj Android Auto, malo by všetko fungovať bez problémov a môžete si vo vašom automobile užívať navigáciu Waze naplno.

Android Auto

Android Auto je aplikácia, ktorá urobí radosť všetkým vodičom. Dokáže totiž po dobu jazdy prepožičať veľkú obrazovku na prístrojovej doske vášmu smartfónu. Jej prostredníctvom potom môžete telefón ľahko ovládať vďaka zjednodušenému rozhraniu, veľkým tlačidlám alebo hlasovým príkazom Google Asistenta. Pokiaľ chcete vedieť či aj váš automobil túto funkciu podporuje, stačí kliknúť na tento odkaz a uvidíte zoznam všetkých aktuálne podporovaných vozidiel.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+