MojAndroid

Ak chcú dnes vývojári aplikácií niečím zaujať, nemajú to vôbec jednoduché. Buď musia prísť s niečím úplne novým, čo tu ešte nebolo, alebo musia v danej kategórii aplikácií vynikať nadpriemernou kvalitou. To je aj prípad aplikácie Walli, ktorá, ako ste iste uhádli, ponúka pozadia pre vaše smartfóny.

Skôr, ako si poviete, že ďalšiu tuctovú aplikáciu s pozadiami nepotrebujete, dajte tomuto titulu šancu. Walli totiž skutočne nie je klasickou aplikáciou s pozadiami a potešiť môže aj toho najskeptickejšieho používateľa. Miesto bežných obrázkov a fotografií totiž obsahuje rôzne grafické diela. Tie buď vychádzajú z fotografií, alebo sú od základov vytvorené umelcami. Mnohí z nich pripravovali pozadia špeciálne pre telefóny, a tak mysleli na to, aby ich výtvory na týchto zariadeniach vyzerali dobre. Narazíte tak na pozadia, ktoré myslia na to, že v spodnej časti budete mať 1 – 2 rady ikon s aplikáciami. Tiež tu nájdete jednoduché pozadia s menším množstvom farieb, vďaka čomu budete vedieť ikony lepšie rozoznať. Zároveň ale nájdete skutočne atraktívne umelecké diela, ktorými môžete svoje zariadenie prispôsobiť a odlíšiť ho od ostatných.

Aplikácia v sebe tiež ukrýva prvky sociálnej siete. Pozadia sem totiž pridávajú bežní mladí umelci, ktorí takto zvyšujú povedomie o svojej práci. Vy si môžete ich pozadia zadarmo stiahnuť a máte istotu, že neporušujete žiadne autorské práva. Poteší aj funkcia nastavenia tapety priamo z prostredia aplikácie. Vďaka tomu nemusíte súbor komplikovane sťahovať a následne hľadať v zložke Stiahnuté. Pozadí je tu skutočne veľké množstvo a na svoje si príde každý. Ak si aj nechcete neustále meniť pozadia, alebo sa chcete vrátiť k starším, môžete si ich uložiť medzi obľúbené. No a ak sami patríte medzi umelcov, môžete sem svoje výtvory nahrať veľmi jednoducho priamo z prostredia aplikácie. Tá je v obchode Play dostupná úplne zadarmo a nenájdete tu ani žiadne mikrotransakcie. Trochu nás ale mrzí, že zobrazované reklamy nie je možné žiadnou mikrotransakciou odstrániť, a tak si na ne budete musieť zvyknúť.

Verzia: 2.5.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.5.7
Aktuálna cena: Zdarma

15.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+