MojAndroid

Je to len niekoľko dní, čo sme vás informovali o aktualizácii e-mailového klienta Gmail pre operačný systém Android, ktorý pridáva niekoľko drobných vylepšení. Niektorí používatelia však nie sú spokojní s malými drobnosťami, ako chýbajúce tlačidlo Delete. Inou menej prívetivou funkciou po grafickej stránke môže byť pridávanie fotografií kontaktov na ľavej strane každej e-mailovej správy. Nie každý kontakt však má dostupný obrázok a preto sa vo väčšine prípadov zobrazuje farebný štvorec so začiatočným písmenom mena autora správy. To sa môže stať rušivým elementom a preto sme sa rozhodli priniesť vám jednoduchý návod, ako vypnúť obrázky kontaktov.

ako_vypnut_obrazky_kontaktov_gmail

Nastavenia, ktoré vám pomóžu vrátiť tlačidlo späť na svoje miesto sa nachádzajú priamo v aplikácii. Ak ste ešte nečítali predchádzajúci návod, ako vrátiť tlačidlo Delete v novej aplikácii Gmail, nižšie nájdete odkaz.

Náš tip
Ako vrátiť tlačidlo Delete v novej aplikácii Gmail [NÁVOD]

Ako vypnúť obrázky kontaktov v novej aplikácii Gmail

  • Stlačte tlačidlo “Menu”, na vašom Android zariadení
  • Vyberte ponuku “Nastavenia” a potom “Všeobecné nastavenia”

Ako vratit Delete do Gmail Ako vratit Delete do Gmail 2

  • Zrušte zaškrtnutie obrázku odosielateľa

ako vypnut obrazky kontaktov gmail

Odteraz sa v zozname doručených správ zobrazí len predmet a náhľad každej správy a zmiznú vám niekedy otravné obrázky kontaktov. Ak sa nad tým zamyslíme, vývojári v spoločnosti Google odviedli výbornú prácu, pretože každému používateľovi prakticky poskytli možnosť vrátiť sa čiastočne k starému Gmailu.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+