MojAndroid

Celý máj sme oslavovali tretie narodeniny nášho portálu MojAndroid.sk. Spustili sme narodeninovú súťaž, kde ste mohli vyhrať tri Android smartfóny. Celkovo sa do súťaže sa zapojilo viac ako 6,200 čitateľov, ktorí vyplnili formulár a odpovedali na naše otázky. Hlasy sme skontrolovali a vyžrebovali posledného výhercu. Novinku Prestigio Multiphone 4055 Duo vyhráva Maroš Sedliak Tomáš Vužňák (prvý výherca si cenu neprevzal). Srdečne gratulujeme.

Náš tip
MojAndroid.sk oslavuje: výherca HTC One
Prestigio Multiphone 4055 Duo
Prestigio Multiphone 4055 Duo

Súťaž sa skončila

Naše narodeniny skončili oslavou na Android Roadshow v Žiline, kde sme si spoločne s ďalšími Android fanúšikmi pochutili na narodeninovej torte. Ďakujeme všetkým za spätnú väzbu k nášmu portálu a práci, ktorú odvádzame. Teraz budeme pozorne študovať vaše odpovede, hľadať nové nápady a témy, ktoré by vás čo najviac oslovili a zaujali. Blahoželáme všetkým trom výhercom a tešíme sa spoločne na novinky, ktoré zlepšia fungovanie portálu MojAndroid.sk.

Náš tip
MojAndroid.sk oslavuje: výherca SONY Xperia L

27.5.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+