MojAndroid

Čína je dnes jedným z najväčších trhov, kde sa ročne predajú milióny smartfónov, tabletov a najrôznejších gadgetov. Nie je preto prekvapivé, že práve v čínskych e-shopoch nájdeme stovky produktov, ktoré by ste u nás hľadali len márne. Navyše, tieto sa často chvália nízkou nákupnou cenou, ktorá častokrát podlieza všetko to, čo môžete kúpiť na našom domácom trhu. Samozrejme, nakupovanie z Číny môže so sebou niesť určité úskalia, vo väčšine prípadov je však nákup a doručenie tovaru úplne bezproblémové. Aj preto sme sa vám rozhodli priniesť výbery zaujímavých zariadení a príslušenstva z Číny, ktoré vyberáme z e-shopu GearBest a Everbuying.

Náš tip
Vyberáme najlepšie smartfóny a tablety z Číny #3

Náš tip
Vyberáme príslušenstvo a technologické vychytávky z Číny #3

Xiaomi nabíjačka do auta

Ako prvú vám do pozornosti dávame praktickú nabíjačku do auta od čínskeho výrobcu Xiaomi, ktorá disponuje dvojicou USB výstupov. Tie dokážu nabíjať zariadenia s maximálnym prúdom 2,4 resp. až 3,6A. Tejto malej autonabíjačke nechýba pekná indikačná LED dióda, či niekoľko druhov ochrán, ktoré zabránia jej prípadnému poškodeniu. To všetko v štýlovom a odolnom tele, ktoré je vyrobené z kovu. Navyše, teraz v obchode GearBest za lákavú cenu 9,33$ (normálne 15,70$).

nabijacka2 nabijacka

USB C na micro USB redukcia

K tomuto príslušenstvu nemáme fakt čo dodať. Ide o jednoduchú a miniatúrnu redukciu z USB C na micro USB. Cena je len 1,39$, takže ak vlastníte smartfón s USB C konektorom, tak potom je pre vás investícia do takéhoto príslušenstva určite zaujímavá. Redukciu môžete kúpiť v obchode GearBest.

redukcia

Dátový kábel 2m

Praktický a zároveň aj štýlový nabíjací kábel s micro USB konektorom. Chránený je tkaninou a tienením, ktoré zabraňuje rušeniu vonkajšími vplyvmi. Teraz ho môžete mať v akciovej cene z e-shopu GearBest iba za 1,41$ (normálne 2,55$).

kabel

Multiportová nabíjačka

Praktická viacportová nabíjačka pre váš smartfón, tablet alebo iné zariadenia. Vďaka štvorici USB konektorov môžete nabíjať aj niekoľko zariadení naraz, pričom vďaka vysokým výstupným prúdom na úrovni 2,1A ich nabijete rýchlo a bez akýchkoľvek ďalších problémov. Maximálny výstupný výkon nabíjačky je 15,5W. Kúpiť si ju môžete v e-shope GearBest len za 4,16$.

nabijackas

IMAKEER M1 – čítačka pamäťových kariet

Imakeer M1 je praktická čítačka pamäťových kariet s jednou zaujímavou funkciou navyše. Vďaka dvom LED diódam so svetelným výkonom 1W dokáže totižto fungovať aj ako užitočné nočné svetielko pri stanovaní alebo v iných situáciách. Stačí čítačku pripojiť k nabíjačke, k notebooku alebo k externej batérií a hneď sa z nej stane praktická baterka. Samozrejme, stále poslúži ako miniatúrna čítačka pamäťových kariet microSD, ktorú môžete mať vždy pri sebe. To všetko za cenu 7,15$ v obchode GearBest.

imaker

Magnetický stojan do auta

Každý vodič ocení vo svojom aute držiak smartfónu. Konkrétne tento model za 4,24$ ponúka výbornú polohovatelnosť a možnosť pripevnenia na palubnú dosku aj na čelné sklo. Váš smartfón doň uchytíte za pomoci kovovej magnetickej podložky, ktorú upevníte na vaše zariadenie. Zakúpiť ho môžete v e-shope GearBest.

stojan

WSKEN 1M microUSB magnetický konektor

Magnetická záslepka pre micro USB konektor vášho smartfónu, ktorá poslúži na jednoduché pripojenie nabíjačky alebo prepojenie s PC. Celá konštrukcia je precízne vyrobená z kovu, pričom odnímateľná časť sa pripája priamo do microUSB portu smartfónu alebo tabletu. Tá zároveň slúži ako ochrana pred nečistotami, pričom pripojenie k nabíjačke sa následne realizuje jednoduchým magnetickým mechanizmom. Tento praktický doplnok stojí 9,90$.

magneticky

Qi Wireless Charger Transmitter

Bezdrôtová nabíjačka za 7,65$ nemôže chýbať ani vám. Ak vlastníte smartfón s podporou bezdrôtového nabíjania v štandarde Qi, tak potom by vám práve toto zariadenie mohlo uľahčiť spôsob, akým nabíjate svoje zariadenia. Nabíjačka prichádza v štýlovom vyhotovení s gumenou protišmykovou podložkou, ako aj podsvietením LED diódami. Kúpiť si ju môžete v e-shope GearBest.

bezdrotovo

 

7.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+