MojAndroid

Čína je dnes jedným z najväčších trhov, kde sa ročne predajú milióny smartfónov, tabletov a najrôznejších gadgetov. Nie je preto prekvapivé, že práve v čínskych e-shopoch nájdeme stovky produktov, ktoré by ste u nás hľadali len márne. Navyše, tieto sa často chvália nízkou nákupnou cenou, ktorá častokrát podlieza všetko to, čo môžete kúpiť na našom domácom trhu. Samozrejme, nakupovanie z Číny môže so sebou niesť určité úskalia, vo väčšine prípadov je však nákup a doručenie tovaru úplne bezproblémové. Aj preto sme sa vám rozhodli priniesť výbery zaujímavých zariadení a príslušenstva z Číny, ktoré vyberáme z e-shopu GearBest a Everbuying.

Náš tip
NÁVOD ako nakupovať z Číny + reálne skúsenosti s obchodom GearBest

Náš tip
Téma clo: Ešte raz k novým pravidlám pri nákupe zo zahraničia

Xiaomi 10000mAh Power Bank

Originálny záložný zdroj spoločnosti Xiaomi, ktorá sa môže pochváliť miniatúrnymi rozmermi a výbornou kapacitou. 10000 mAh by vám malo postačovať na nabitie niekoľkých zariadení, ako sú smartfóny, inteligentné hodinky, prípadne iné menšie zariadenia. Batéria je chránená niekoľkými elektronickými ochranami, ktoré zabezpečujú jej bezpečné nabíjanie a vybíjanie. Navyše, nabíjací USB port dokáže nabíjať aj energeticky náročnejšie zariadenia a na svojom výstupe generuje maximálny prúd  2,1A. Batéria je chránená odolnou kovovou konštrukciou, ktorá odolá aj náročnejším podmienkam. To všetko za prijateľnú cenu 16,34$. Xiaomi Power Bank s kapacitou 10000 mAh kúpite v obchode Everbuying.

 201508081739331118

Earldom ET-885 – Univerzálny kábel

Ak hľadáte USB kábel, s ktorým by ste vedeli nabíjať aj niekoľko zariadení súčasne, tak sa určite poobzerajte po Earldom ET-885. Kombo koncoviek umožní nabíjať alebo pripojiť k PC zariadenia s microUSB alebo USB C konektorom, prípadne iPhone. Povrchová úprava zabraňuje zamotaniu kábla a je dostatočne odolná aj voči mechanickému poškodeniu. Jeho dĺžka je 1,2 metra a dá sa kúpiť už za 3,52$ v obchode Everbuying.

earsdom

Virtuálna laserová klávesnica

Bezdrôtová klávesnica s laserovou projekciou je novým spôsobom, ako písať na vašom smartfóne alebo tablete. Namiesto klasických klávesov na vás totižto čaká projekcia, ktorá sa zobrazí na pevnom podklade, napríklad na stole alebo inom rovnom povrchu. Na ten sa premieta plnohodnotná klávesnica, ktorá na zaznamenanie stlačenia využíva technológiu sledovania pohybu pomocou laseru. Táto bezdrôtová Bluetooth klávesnica dokáže bez problémov zaznamenať až 400 znakov za minútu, takže by mala vyhovovať aj náročnejším používateľom. Kompatibilná je s Androidom, iOS, ale aj s počítačmi s operačným systémom Windows a Mac OS X. Kúpiť sa dá pritom v e-shope Everbuying. už za 61,41$.

laserova klavesnica

Inteligentý IR ovládač domácich elektrospotrebičov

Skvelá pomôcka pre každého, kto chce zo svojho bytu alebo domu spraviť inteligentnú domácnosť. Vďaka tomuto univerzálnemu IR ovládaču, budete schopní ovládať domáce elektrospotrebiče odkiaľkoľvek, kde budete mať svoj smartfón a pripojenie k internetu. Stačí aby ste si zakúpili toto zariadenie, ktoré sa pripája cez domácu WiFi sieť, a do svojho smartfónu alebo tabletu si nainštalovali aplikáciu. V tej budete môcť ovládať elektrospotrebiče presne tak, ako ste zvyknutí na diaľkovom ovládači. Zo smartfónu budete môcť napríklad zapnúť alebo vypnúť klimatizáciu či ovládať televízor, reproduktory, multimediálne prehrávače a všetko to, čo má u vás doma infračervený prijímač. To všetko za zaujímavú cenu 33,30$ z obchodu Everbuying.

IR remote

Univerzálne objektívy pre smartfón

Každému, kto sa aspoň trochu zaujíma o fotografie vytvorené mobilom a rád experimentuje, tak by mal zvážiť kúpu univerzálnych rozširujúcich objektívov. Tie vám umožnia fotiť širokouhlejšie 180° zábery, prípadne makro a tele fotografie. V jednom sete za 17,15$ kúpite v e-shope Everbuying všetky tri typy objektívov, vrátane klipu, pomocou ktorého ich pripevníte na široké portfólio zariadení.

tele

30.6.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+