MojAndroid

Ešte niekoľko týždňov môžete na webe SmartBanka.sk hlasovať za najlepšie mobilné bankovníctvo. Pri tejto príležitosti sme si pre vás pripravili sériu článkov s predstavením funkcií aplikácií jednotlivých slovenských bánk, aby ste získali obraz aj o vymoženostiach aplikácií, ktoré aktívne nepoužívate. Skvelé bankovníctvo v mobile má pre svojich klientov nachystané aj VÚB.

smartbanka-hlasuj

Komplexné a elegantné mobilné bankovníctvo

VÚB má pre svojich zákazníkov plnohodnotné mobilné bankovníctvo plné skvelých funkcií. Samozrejme tu nájdeme prehľady účtov a kariet, s ktorými je možné robiť všetky bežné operácie. Ako jedna z mála Android aplikácií slovenských bánk ponúka VÚB aj prihlásenie do aplikácie prostredníctvom odtlačku prsta, vďaka čomu je používanie aplikácie bezpečné a pohodlné.

Poteší aj funkcia rýchleho prehľadu o zostatku na prihlasovacej stránke, správa trvalých príkazov a prehľad investícií a podielových fondov. Samozrejmosťou sú aj funkcie ako mapa pobočiek či zoznam bankomatov. Prostredníctvom aplikácie si ale môžete napríklad naplánovať aj stretnutie s osobným bankárom. Sami si môžete vybrať päť obľúbených funkcií, ku ktorým budete mať rýchly prístup.

Aplikácia pritom ponúka naozaj veľmi elegantné prostredie s jednoduchou navigáciou a pekným dizajnom. Okrem toho ale VÚB ponúka aj ďalšie skvelé funkcie v ďalších aplikáciách vrátane podpory služby Viamo. Okrem toho zaujme aj funkcia mobilnej platby VÚB Wave 2 Pay. Celkovo ide o prepracované a elegantné mobilné bankovníctvo s množstvom pokročilých funkcií a zaujímavým dizajnom.

Verzia: 3.4.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 3.4.2
Aktuálna cena: Zdarma

Hlasujte teraz!

Ešte stále máte možnosť hlasovať v ankete SmartBanka 2017 za vaše obľúbené mobilné bankovníctvo slovenských bánk. Stačí, keď vyplníte informácie v dotazníku a automaticky získavate šancu na výhru špičkového smartfónu Samsung Galaxy S8. Okrem samotných hlasujúcich budú ocenené aj banky. Tie, ktoré sa umiestnia na prvých troch priečkach získajú oficiálne ocenenie, ktoré môžu použiť pri svojej marketingovej komunikácii.

Hlasovanie o najlepšiu bankovú aplikáciu na Slovensku prebieha od 15. januára 2018 do 28. februára 2018 na webe SmartBanka.sk. Každý hlasujúci môže hlasovať len raz, duplicitné hlasy budú vymazané, prípadne zo súťaže úplne vyradené. Výherné banky, ako aj víťazov vecných cien, vyhlásime na stránkach SmartBanka.skMojAndroid.skMojiPhone.sk a MojWindows.sk do konca marca 2018. Kompletné podmienky súťaže nájdete rovnako na webe SmartBanka.sk.

smartbanka-hlasuj

Partneri ankety

28.2.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+