MojAndroid
Redakcia 15.1.2018

Portál MojAndroid.sk prináša už tretí ročník úspešnej ankety, v ktorej hlasujete za najlepšie mobilné bankové aplikácie. V ankete Smart Banka 2017 tak môžete vybrať bankové aplikácie, ktoré sú podľa vás najlepšie a automaticky tak budete zaradení do súťaže o špičkový smartfón Samsung Galaxy S8.

smartbanka-hlasuj

Podrobné informácie o funkciách aplikácií

Na stránke SmartBanka.sk nájdete zoznam všetkých zapojených bankových aplikácií. Celkovo ich je 11 a po kliknutí na konkrétnu banku uvidíte rozsiahly zoznam funkcií, ktoré daná aplikácia ponúka. Veľmi jednoducho si tak môžete porovnať funkcie aplikácií jednotlivých bánk a vybrať tak tú, ktorá je podľa vás najlepšia.

Keď už budete mať svojho favorita, môžete spustiť hlasovanie. Tu môžete ďalej vyjadriť váš názor na to, aké funkcie by podľa vás mala mať tá najlepšia banková aplikácia. Po vyplnení hlasovacieho formulára vyplňte ešte vaše osobné údaje a to je všetko!

Porovnajte si funkcie viacerých aplikácií

Novinkou na webe SmartBanka.sk je porovnávač funkcií jednotlivých aplikácií. Naraz môžete porovnať hneď tri aplikácie podľa vášho výberu a v prehľadnej tabuľke uvidíte, ktoré aplikácie majú pri ktorých funkciách navrch a kde zasa zaostávajú. Nemusíte tak študovať funkcie každej aplikácie zvlášť, ale môžete si porovnať hneď niekoľkých vašich favoritov a zistiť, ktorá aplikácia spĺňa všetky vaše potreby, resp. ktorá robí najmenej kompromisov. Pre spustenie porovnania stačí prejsť na stránku Zoznam aplikácií a kliknúť na malý krížik v pravom hornom rohu pri každej aplikácii, ktorú chcete porovnať. Následne dole vpravo kliknete na porovnať a zobrazí sa tabuľka podobná tej na priloženom screenshote.

Hlavná cena: Samsung Galaxy S8

Všetci tí, ktorí budú v priebehu trvania ankety hlasovať na webe SmartBanka.sk za ich obľúbenú bankovú aplikáciu, budú automaticky zaradení do žrebovania o hlavnú cenu. Tou je špičkový smartfón Samsung Galaxy S8. Ten prináša nádherný dizajn s bezrámikovým displejom zahnutým na bočných stranách, vynikajúci fotoaparát a skvelý výkon.

Okrem samotných hlasujúcich budú ocenené aj banky. Tie, ktoré sa umiestnia na prvých troch priečkach, získajú oficiálne ocenenie, ktoré môžu použiť pri svojej marketingovej komunikácii.

Hlasovanie je už spustené!

Hlasovanie o najlepšiu bankovú aplikáciu na Slovensku prebieha od 15. januára 2018 do 28. februára 2018 na webe SmartBanka.sk. Každý hlasujúci môže hlasovať len raz, duplicitné hlasy budú vymazané, prípadne zo súťaže úplne vyradené. Výherné banky, ako aj víťazov vecných cien, vyhlásime na stránkach SmartBanka.skMojAndroid.skMojiPhone.sk a MojWindows.sk do konca marca 2018. Kompletné podmienky súťaže nájdete rovnako na webe SmartBanka.sk.

smartbanka-hlasuj

15.1.2018
 • IQLogic

  Pri výbere typu zabezpečenia vám chýba Knock Code

  • Miloš Debnár

   Ďakujeme za upozornenie. Možnosti sme doplnili.

 • Jakub Hanuš

  Ak je to rešiene keď som z Česka? :D

  • Michal Chabada

   Anketa je zameraná na SK bankové aplikácie, takže potrebujeme hlasy od Slovákov :-)

 • patoo

  Zaujímavá je otázka že čo využívam najčastejšie a v nej možnosť zablokovanie a odblokovanie platobnej karty :D fuuu to by asi nebolo moc dobré keby som toto musel najčastejšie využívať :D

 • theJeremyOfTheWorld

  co ti ja viem.. hra sa podla pravidiel o jeden jediny telefon.. navyse ho treba zdanit, co je 160eur, ktorych zapalti vitaz..
  pekna akcia na zbieranie mailov..

 • Pingback: Hlasujte za najlepšiu bankovú aplikáciu a vyhrajte Samsung Galaxy S8()

+