MojAndroid

Program VLC rozhodne netreba nikomu z vás predstavovať. Jeho Android verzia prešla v týchto dňoch do 2. verzie beta, čo znamená, že v populárnom prehrávači multimédií pribudlo niekoľko noviniek. Najdôležitejšou z nich je podpora prehrávania multimédií z lokálneho servera, ku ktorému sa vie VLC pripojiť napríklad pomocou protokolov UPnP, NFS, FTP, SFTP, smb a iných. Okrem toho pribudli aj playlisty pre videá a niekoľko zmien sa dotklo aj notifikácií či sekcie História. 

vlc-beta-v2

Veľkou novinkou je aj možnosť prepnúť zobrazenie do režimu Android TV, ktorý je jednoduchší na ovládanie a pre používateľa, ktorý chce prehrávať filmy, je aj intuitívnejší. Nájdete ho v Settings > Interface > Android TV interface. Na stiahnutie beta 2 verzie však musíte byť členom Google+ komunity. Ak ním už ste, môžete sa prihlásiť tu. Po odskúšaní nám napíšte, aké ďalšie vylepšenia a novinky ste na novom VLC beta v2.0 našli vy.

Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: N/A
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: AndroidPolice

5.3.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+