MojAndroid

Spoločnosť HTC oznámila dátum spustenia očakávanej služby Viveport Infinity. Tá bude dostupná za cenu 14,99€ mesačne. Používatelia, ktorí si zvolia ročné predplatné zaplatia iba 114 €. Za túto cenu získajú nadšenci pre virtuálnu realitu možnosť neobmedzene využívať viac ako 600 aplikácií a hier. Nechýba medzi nimi Angry Birds VR, maľovanie v aplikácii Tilt Brush, ani nová stratégia od Vertigo Games Skyworld.

Na neobmedzenú virtuálnu realitu sa môžu tešiť aj súčasní predplatitelia služby Viveport Subscription. Tým budú 2. 4 .2019 zrušené súčasné obmedzenia bez toho, aby museli čokoľvek doplatiť. Aktuálna cena pre nich bude zachovaná až do konca roku 2019. Noví používatelia môžu zahájiť 14-denné skúšobné obdobie zadarmo už dnes a následne ušetriť.

Vytvorili sme nový model distribúcie VR obsahu, ktorý používateľom dáva možnosť neustáleho objavovania nových zážitkov bez toho, aby museli jednotlivé tituly zakúpiť. Veríme, že výhodný a pohodlný prístup k obsahu fanúšikovia ocenia. Teší nás taktiež rastúci záujem, vďaka ktorému môžeme vývojárom ponúknuť široké publikum a teraz aj vyšší podiel na tržbách.

Richard Steiber, prezident obchodu Viveport

Viveport Infinity bude dostupný používateľom zariadení Vive a Oculus Rift. Prístupný bude i pre majiteľov nezávislých headsetov využívajúcich platformy Vive Wave ako je Vive Focus Plus, Shadow VR alebo Pico Neo. Tí si budú môcť užívať kompatibilné tituly bez obmedzení aj na cestách.

Zvýhodnenie pre predplatiteľov 

Okrem širokého portfólia aplikácií a hier sa môžu predplatitelia tešiť aj na bohaté bonusy. Každý mesiac napríklad získajú 10% zľavu na nákup akejkoľvek hry z obchodu Viveport. Chýbať nebudú ani víkendové zľavy a špeciálne ponuky platených titulov zdarma. K príležitosti spustenia Viveport Infinity si HTC pripravilo taktiež zľavu na viac ako 100 titulov v obchode Viveport, ktorá bude v platnosti od 2. 4. 2019 do 7. 4. 2019.

Viveport Infinity nadchne i vývojárov 

Z nezávislosti služby na konkrétnom HW budú profitovať i vývojári, ktorým umožní osloviť viac používateľov. Nárast publika zaistí i fakt, že sa fanúšikovia nebudú musieť pri výbere titulov obmedzovať. Spoločnosť HTC naviac oznámila, že od 1. 4. 2019 navýši vývojárom podiel z tržieb zo 70 na 80 %.

Vďaka Viveport Subscription sa nám podarilo zvýšiť množstvo hráčov a vytvoriť okolo The Wizards aktívnu komunitu. Viveport Subscription sa stalo významným zdrojom našich príjmov a nemôžeme sa dočkať na prepojenie s ďalšími hráčmi, ktorí prídu prostredníctvom Viveport Infinity.

Paweł Gajda, vedúci marketingu a distribúcie Carbon Studio

Náš tip
Ktoré smartfóny HTC dostanú aktualizáciu na Android 9.0 Pie?
16.3.2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+