MojAndroid

Pár dní strávených za volantom BMW 750Li xDrive Limousine, teda extra-luxusného kúsku od BMW, to naozaj stojí za VIDEOblog. Okrem všetkých motoristických predností je toto auto absolútne nabité najnovšími technológiami a so smartfónom tu zvládnete hneď viacero vecí. Okrem klasického spárovania auta a telefónu cez Bluetooth a NFC môžete využiť aj niekoľko aplikácií od BMW. Jednou z nich bola napríklad BMW Connected, ktorá umožňuje systému auta čítať informácie z vášho kalendára či hudobnej knižnice s možnosťou doinštalovania ďalších appiek.

Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma

BMW_750_Li-1-2

Ďalšou aplikáciou je BMW Augmented. Ak s touto aplikáciou namierite smartfón na špeciálnu BMW brožúru s označením, spustia sa vám produktové videá baworského výrobcu, alebo si môžete prezrieť 3D model auta a podobne.

Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

BMW_750_Li-15

Za zmienku určite stojí aj premakaná appka BMW Museum od mníchovského BMW múzea, vďaka ktorej si môžu používatelia prezrieť jednotlivé témy a obdobia z histórie značky a dozvedieť sa o nich detailnejšie informácie. Aplikácia je vaším sprievodcom v priebehu jednotlivých dekád a okrem obrazovej a textovej formy má používateľ k dispozícii aj zvukové nahrávky edukatívnych textov o míľnikoch BMW.

Verzia: 1.18
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.18
Aktuálna cena: Zdarma

 

O samotnom automobile a o jeho technologických perličkách sa už dozviete viac v našom VIDEOblogu pod galériou:

BMW_750li_video_4-1

Prihláste sa na odber nášho YouTube kanálu MojAndroid.sk

Za zapožičanie vozidla ďakujeme spoločnosti BMW Group.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+