MojAndroid

Viber prináša do svojej aplikácie hneď niekoľko nových funkcií. Jednou z nich je podpora samodeštrukčných správ s názvom “Secret Messages.” Funguje skutočne jednoducho. Odošlete fotku a ak nechcete aby v konverzácií ostala, kliknete na ikonu hodín a zvolíte počet sekúnd, koľko bude snímka k dispozícii. Po vypršaní stanoveného časového limitu fotka zmizne. Nová funkcia pripomína aplikáciu Snapchat. Po tom, čo váš priateľ fotku zobrazí – je preč. Fotografia ostáva zahmlená, kým si ju členovia komunikácie nepozrú, po vypršaní zvoleného času ostáva len informácia o odoslanej správe. Žiadne viacnásobné náhľady na štýl “Instagram stories.”

Náš tip
Snapchat prináša redizajn aplikácie a začína bojovať s falošnými správami

Ďalšia nová funkcia prichádza s názvom “Instant Video Messages.” Stačí stlačiť a podržať ikonu pre Instant Video, zachytiť 30 sekundový moment vo vašom okolí a po pustení je už video na ceste k adresátovi. Nové funkcie sú už teraz dostupné v najnovšej aktualizácii aplikácie Viber v Obchode Play pre OS Android a tiež v obchode AppStore pre iOS.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj : gsmarena.com

6.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+