MojAndroid

Snapchat vypustil aktualizáciu pre Android a iOS používateľov, ktorá prináša redizajn aplikácie. Najväčšie zmeny sa týkajú vyhľadávajúcej lišty, ktorá bola navrhnutá tak, aby bolo možné ľahšie začať konverzácie s priateľmi a skupinami. Vo vyhľadávaní sa zobrazia aj Stories od priateľov a spoločností.

ImageJoiner_2017_01_12_at_4.08.46_PM

Snapchat pridáva do svojej aplikácie aj Bitmoji (spoločnosť, ktorú Snap Inc. kúpila minulý rok). Nebude chýbať ani Bitmoji znak v profile. Ak si používateľ vytvoril vlastný avatar, ktorý reprezentuje jeho profil, tak sa objaví vo vyhľadávaní.

Spolu s novým dizajnom sa zmenili aj pravidlá pre publikovanie cez Discover. Snapchat obmedzí vydávateľom využívanie obrázkov alebo nadpisov, ktorým chýba novinárska hodnota. Týmto krokom chce firma docieliť, aby Discover bol serióznejším zdrojom noviniek a znížiť tak počet clickbaitov a falošných správ.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: The Verge

24.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+