MojAndroid

A je to tu! Vianočný čas, kedy si spievame koledy a dávame darčeky, je už tu. My vám všetkým želáme, aby ste ich mohli stráviť po boku vašich najbližších. Ak sa vám to ale nepodarí, alebo chcete potešiť viacerých vašich blízkych, máme pre vás riešenie. Vianočné SMS vinše a priania sú v 21. storočí tradíciou, ktorá zrejme tak skoro nezmizne. Nižšie vám preto prinášame výber tých najlepších, najvtipnejších a najoriginálnejších vianočných SMS prianí.

Milé vianočné SMS priania 2020

Zvončeky už zvonia, ihličie nám vonia, svetlo sviečok mihotavé, Vianoce k nám prišli práve. Preto sviatky krásne majte, v pohode ich prežívajte.

Letí k tebe darček z neba, je v ňom všetko, čo ti treba, šťastie, pokoj, láska, neha, Ježiško má rád aj teba, každú slznú kvapôčku, premení ti na vločku.

Maličký anjelik v okne stál a krásne Vianoce všetkým ľuďom prial. Aby v novom roku zdravie, šťastie lásku mali a stále sa na seba pekne usmievali.

Blížia sa tie krásne chvíle vianočné,
v láske, šťastí, harmónii prežite ich spoločne.
Nie sú dôležité dary, ale v novom roku nech sa darí!

Milý Ježiško, pod stromček chcem hlavne to, aby ten človek, čo to teraz číta, bol šťastný.

Šťastné sviatky vianočné, prekrásne cesty polnočné, pod stromčekom veľký darček, na Silvestra rezký tanček, potom veľký krok, šťastný Nový rok!

Na Vianoce, keď svet stíchne, nech vám Božie dieťa vdýchne pokoj, radosť a posilu, nielen v túto svätú chvíľu, ale taktiež v novom roku, nech vás vedie v každom kroku.

Veselé Vianoce prichádzam ti priať, aby človek človeka mal stále rád, aby jeden druhému viac šťastia prial, aby ten Nový rok za to stál.

Na vŕbovom prútí vtáčik šteboce, želám ti veselé Vianoce. Pod stromčekom darov dosti, kapra, čo má málo kostí. Na Silvestra fľašu štoku, veľa šťastia v Novom roku!

Vôňa medu, ihličia, dobrôt plný stôl,
atmosféra vianočná, liek na každý bôľ.
Je to čas vianočný, keď stromček sa ligoce,
zo srdca prajem Ti prekrásne Vianoce.

Vianocne priania vianocne vinse koledy

Vtipné vianočné SMS priania

Nezabudni, že sa Ježiško narodil v maštaľke, takže sa vykašli na vianočné upratovanie, nech sa u Vás cíti ako doma.

Ahoj. Ja som, Ježiško! Bol si dobrý? Nenadával si? Nekradol? Nepodvádzal? Netuneloval? Tak sa to už konečne nauč! Ja ti darčeky večne nosiť nebudem!

Vinčujem vám žeby sce še mali v novým roku lepši koláčkoch po pulnej tepši veľo šlifkoch na palenku na Malorke dovolenku a furt pulnú peňaženku praje …

Dôležité upozornenie! V prípade, že v nasledujúcich dňoch uvidíte vo vzduchu poletovať biely prášok, nerobte paniku. Sneží.

Kapor je v mrazáku, kaša sa varí,  všetko mám na háku, všetko sa darí. Stromček je v plameňoch, prekrásne svietia všetky salónky požrali deti. Šťastné a veselé Vianoce ti praje…

Nech Eseťáci od vás vírusy odnesú, keylogery nech stratia Vašu IP adresu. Vysoký takt, nízka teplota, pre procesor rozhodujúci fakt. Počas celého roku všetko dobré praje…

Až Ťa studený pot po tele zamrazí, či žeravá petarda zadok rozrazí a budeš svätých okolo počuť hrať, tak Ti bude šťastie neskoro priať. Preto zavčasu PF 2020!

Poznáte nejaké ďalšie vianočné SMS? Podeľte sa o ne s nami a ostatnými čitateľmi v diskusii pod článkom :-)

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+