MojAndroid

Pre mnohých ľudí najkrajšie obdobie roka je už za dverami. Vianočné sviatky sú obľúbené predovšetkým medzi deťmi, ktoré sa každoročne tešia na množstvo štedrých darčekov. Ako však tak roky plynú, častokrát nám Vianoce pripomínajú skôr skorú jar, ako obdobie snehu a zimy. Na návrat vianočnej nálady sme pre vás pripravili výber tých najlepších vianočných aplikácií pre váš smartfón.

Google Santa Tracker

Hneď prvou appkou na zozname musí byť starý známy Santa Tracker od Google, ktorý sa každoročne objavuje v Obchode Play. Prináša množstvo výziev, ktoré vás vyženú ešte pred sviatkami von, aby ste pomohli Santovi s prípravou darčekov. Najzaujímavejšou funkciou aplikácie je však jednoznačne možnosť sledovať aktuálnu polohu Santu na svete.

Musíme však spomenúť, že Santa v aplikácii nosí darčeky 25. decembra v ranných hodinách, preto je potrebné sa pred otváraním darčekov pohrať s dátumom a časom na vašom zariadení, aby Santa prišiel vo váš typický čas. Okrem toho Santa Tracker poteší aj množstvom zábavných hier, ktoré si tí najmenší radi zahrajú.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Christmas Live Wallpaper Free

Ide o priam legendárne živé pozadie, ktoré si pamätáme ešte z čias Android 2.3 Gingerbread. Na telefóne s týmto operačným systémom sme si túto tapetu pred Vianocami nastavovali a v Obchode Play sa stále nachádza ešte dnes. Dostupná sú hneď štyri farebné motívy. Keďže je pozadie dynamické, občas sa zmení na ligotavý odpočet dní, hodín, minút a sekúnd do začiatku Štedrého dňa.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Christmas Countdown

Reč je o podobnej appke, ako o predchádzajúcom živom pozadí. Táto vec však nie je tapetou, ale samostatnou aplikáciou s odpočtom času do Vianoc. Nechýba v nej ani zaujímavý adventný kalendár, v ktorom si každý deň môžete otvoriť sviatočné pozadie na plochu vášho smartfónu.

Verzia: 18.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 18.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Vianočné piesne

Pokiaľ doma už nemáte svoju historickú zbierku vianočných piesní, táto appka to dokáže vynahradiť. Obsahuje hneď niekoľko pesničiek a vianočných kolied, ktoré zmenia atmosféru vášho domova. K funkciám aplikácie možno zaradiť automatické vypnutie prehrávania po vami stanovenom čase, vianočné vyzváňania a tapety, alebo dokonca fakt, že appka funguje aj bez internetového pripojenia.

Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Christmas Photo Frames, Effects & Cards Art 🎄 🎅

Aplikácia prináša kadejaké rámčeky a efekty pre vaše sviatočné fotografie. Takto upravené fotky je možné si nastaviť ako profilový obrázok na sociálnych sieťach, alebo si iba tak okrášlite vašu pamiatku na tohtoročné Vianoce.

Piano Tiles Christmas Songs

Predposlednou aplikáciou na zozname je hra. Ide vlastne o upravenú verziu Piano Tiles, avšak s prídavkom vianočného motívu. Navyše, piesne, ktoré na klavíri vyťukávate sú vianočného charakteru. Bez toho by to predsa nebolo ono. V hre je dostupných cez 100 vianočných pesničiek, pričom drvivú väčšinu z nich budete určite poznať.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Farm Snow: Happy Christmas Story With Toys & Santa

Poslednou appkou na zozname je opäť hra so špecifickou vianočnou tématikou. Vašou úlohou bude objavovať severný pól a stretnúť sa s typickými charaktermi – sobom Rudolfom, snehuliakom a samotným Santom Clausom. Urobte si tu svoje vlastné mestečko a strávte Vianoce spolu s Novým rokom skutočne štýlovo a v nálade.

22.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+