MojAndroid

Ak ste videli film Yamakasi, určite poznáte športovú disciplínu Parkour, ktorej cieľom je dostať sa z jedného bodu do druhého, efektívne, rýchlo, sebavedome a s použitím vlastného tela, ako keby šlo o stav ohrozenia. Aj keď mnohí ľudia berú Parkour ako šport, či umenie, jeho využitie je ďaleko rozsiahlejšie. V novej Android hre Vector, ktorá sa len nedávno objavila v obchode Google Play, používa tieto techniky hlavný hrdina, aby sa oslobodil z reťazí totalitného sveta, kde sloboda a samostatnosť nieje ničím iným, než vzdialeným snom.

Vector Android hra

Hra vám po prvý krát poskytne pohľad na svet, v ktorom sú vaše mysle ovládané jednou autoritou a ste nútení vykonávať stále rovnakú monotónnu prácu. Hlavnému hrdinovi sa podarí oslobodiť a vďaka svojmu umeniu prekonávať prekážky, utiecť z budovy neznámej spoločnosti. Vašou úlohou je pomôcť mu na jeho ceste za slobodou a zbaviť sa ozbrojených zložiek, ktorých jediný účel je chytiť vás a priviesť späť. Vector ponúka viac než 30 veľmi pekne spracovaných úrovní, ktorých obtiažnosť sa postupne zvyšuje. Hlavného hrdinu ovládate pomocou dotykových gest. Na prejdenie jednotlivých kôl budete musieť využívať rôzne techniky, ktoré si pomocou zozbieraných peňazí kúpite v menu hry.

 Vector Android hra Vector Android hra

Vector Android hra  Vector Android hra

Vector je dostupný v obchode Google Play zdarma, no niekedy sa na obrazovke objaví reklama. Peniaze zozbierané počas hry sa dajú použiť na spomínané špeciálne pohyby alebo zlepšovanie atribútov postavy. Aby vývojári samozrejme získali nejaké peniaze od hráčov, zaviedli známy systém vnútro-herných nákupov. Vector je skutočne veľmi zaujímavý projekt, čo sa týka grafickej stránky aj hrateľnosti. Ak patríte medzi fanúšikov tohto športu, Vector nemôže chýbať vo vašom Android zariadení a stane sa vašou každodennou rutinou.

Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+