MojAndroid

Ostáva už len pár hodín a opäť to vypukne. Už zajtra pokračujeme ďalším stretnutím Android fanúšikov na Telekom Android Roadshow 2013. Stretneme sa v Banskej Bystrici v hoteli Dixon, program začína o 10-tej hodine. Na akcii predstavíme exkluzívne novinky: vyskúšajte si vo vlastných rukách ASUS Fonepad Note 6 a HTC One max. A určite nebudú chýbať ani horúce novinky SONY Xperia Z1, Xperia Z Ultra, SmartWatch 2, HTC One mini a nový Nexus 7. Samsung bude mať na svojom stánku novinku Galaxy Note 3 a Android hodinky Galaxy Gear. Nebudú chybať ani novinky od spoločnosti Intel. Ak už máte aktivotanú službu Viamo, môžete sa tešiť na malé prekvapenie.  A opäť budeme rozdávať aj zaujímavé ceny v hodnote viac ako 2-tisíc euro: smartfóny, tablety, navigácie a príslušenstvo. Nenechajte si ujsť túto akciu, registrácia je zadarmo.

Ponuku zariedení partnerov Android Roadshow nájdete v tomto zozname:

AndroidRoadshow2013-mapka-BB

Program

Telekom Android Roadshow v Benskej Bystrici začne o 10-tej hodine, môžete sa tešiť na tieto zaujímavé prezentácie (zmena programu vyhradená):

AndroidRoadshow-program-BB

 

Vstupné je zadarmo

Neváhajte, zaregistrujte sa čo najskôr. Vstup na stretnutie je zdarma, stačí sa len prihlásiť. Všetky informácie sú k dispozícii aj na stránke www.androidroadshow.sk. Vzhľadom na to, že vstup je voľný, občerstvenie nie je zabezpečené. Ako to vyzerá na Android Roadshow? Pozrite si fotografie z poslednej akcie z Prešova:

Náš tip
Fotogaléria: Telekom Android Roadshow 2013 Prešov
Náš tip
Miss Android Roadshow 2013: Hlasovanie Prešov

Výhry pre zúčastnených

V sobotu (19.10.2013) spoznáme aj štastných výhercov týchto zariadení a cien. Všetky ceny rozdáme osobne priamo v sobotu na akcii.

ceny nove

 

  • ASUS MemoPad HD 7
  • ASUS Fonepad
  • Sony Xperia M
  • HTC Desire 500
  • 10x navigácia Sygic
  • Samsung Galaxy S4
  • Sony Xperia Z (výhra pre celkovú MISS Android Roadshow 2013)

Partneri

Generálnym partnerom tretieho ročníka Android Roadshow je Telekom. Hlavným partnerom je spoločnosť SONY, ktorá bude prezentovať svoju vlajkovú loď Sony Xperia Z1. Nový Sony Xperia Z získa víťazka súťaže Miss Android Roadshow 2013. Medzi ďalších hlavných partnerov patria spoločnosti Asus, Android Magazín, HTC, Samsung, Intel, Prestigio, Viamo a Tatra banka. Organizátorom podujatia  je portál MojAndroid.sk. Tešíme sa na vás :-)

18.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+