MojAndroid

Nie každá hra v Obchode Play musí byť nutne neskutočne prepracovaná a náročná na grafiku. Niekedy sa môžete zapotiť aj pri celkom jednoduchej hre. Dobrým príkladom je mierne detská hra Unicycle Giraffe od Massive Monster, ktorá spočíva v tom udržať žirafu na jednokolke.

Jednoduchý princíp i grafika

Unicycle Giraffe v žiadnom prípade nie je žiadny titul, ktorý by vám potrápil procesor smartfónu alebo niečo podobné. Ide o jednoduchú hru (koniec koncov ju v rovnomennej kategórii nájdete aj v Obchode Play) a vašou úlohou je ťukať. Samozrejme, vaše ťukanie je veľmi dôležité pre jej zápletku, bez neho by totiž žirafa spadla z jednokolky.

unicycle-giraffe-2

Keď teda rozumiete princípu a viete, čo je vaším cieľom, spomeňme si to, čo vám môže znepríjemniť zdanlivo jednoduchú úlohu. Sú ním padajúce bomby. Ak sa dostanú príliš blízko žirafy, môže vám spadnúť. Musíte ich tak dostatočne dopredu ťuknutím deaktivovať. Popritom môžete ešte zbierať mince, za ktoré potom môžete nakupovať.

unicycle-giraffe-3

Za nazbierané mince sa toho dá nakúpiť celkom dosť. Okrem novších klobúkov pre vašu žirafu to môžu byť aj celkom nové charaktery, s ktorými budete balansovať. Okrem toho sa dá vylepšovať aj schopnosť chytania peňazí a zvýšiť tak vaše zárobky v hre. To sa dá urýchliť aj platbami priamo v aplikácii, ale kto by to robil, keď sa to dá obísť pozretím reklamy.

Unicycle Giraffe: Príjemná hra na dlhé chvíle

Pokiaľ sa pýtate, prečo by ste si mali Unicycle Giraffe zahrať, asi pre vás nemáme jednoznačnú odpoveď. Možno vie skrátiť čakanie u lekára alebo ho urýchliť na lavičke pred prvým rande. Tak alebo tak, hra poteší milou a miestami až detskou grafikou a spracovaním, takže máte nulové sklony k agresívnym reakciám. Ak si ju chcete vyskúšať, neváhajte použiť widget na stiahnutie a pokojne nám môžete napísať, ako sa vám v balansovaní darí.

Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma
24.3.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+