MojAndroid

Máte chuť na zmrzlinu? Tento piatok (15. 7. od 11:00 hod. do 15:00 hod.) si každý bude môcť objednať špeciálne auto, ktoré mu ju privezie. Stojí za tým Uber, ktorý sa rozhodol týmto spôsobom schladiť Bratislavu. Milovníci tejto sladkej dobroty sa tak zároveň stanú súčasťou najväčšej kampane Uber, aká tu doteraz bola. Akcia #UberIceCream sa koná už po piaty raz a aj vďaka Bratislave tento rok vo viac ako 400 mestách, vo všetkých 69 krajinách sveta a na všetkých 6 kontinentoch, kde Uber pôsobí. S ohľadom na časový posun sa budú jednotlivé mestá a kontinenty postupne pridávať – prvú zmrzlinu ochutnajú na Novom Zélande a celú akciu uzatvorí Havaj. Kampaň pripravil Uber v spolupráci so zmrzlinou Magnum. Každý si bude môcť v Bratislave objednať zmrzlinu kamkoľvek – domov, do práce alebo tam, kde bude tráviť čas so svojimi priateľmi.

‚‚V špeciálne označených a neprehliadnuteľných autách budú vodiči prevážať v špeciálnych boxoch so suchým ľadom zmrzlinu pre všetkých, ktorí si ju chcú dopriať spoločne. A práve #indulgetogether je aj globálnym mottom celej akcie,” hovorí Barbora Polachová, marketingová manažérka Uber ČR a SR.

‚‚Sme veľmi radi, že sa do tejto celosvetovej akcie môžeme pripojiť v Prahe i v Bratislave. S kým iným osláviť Svetový deň zmrzliny, ako so značkou Magnum a jej tohtoročnými novinkami – Double Chocolate a Double Caramel, ktoré ponúkajú dvojitú dávku ozajstnej chrumkavej čokolády. Nezabudnite teda aj na Svetový deň zmrzliny v sebe prebudiť šelmu,” hovorí Eva Kadlecová, Senior Brand Manager spoločnosti Unilever.

Ako to bude fungovať?

Stačí si otvoriť aplikáciu Uber, zadať miesto doručenia a kliknúť na ikonu UberIceCream. Najbližší motorizovaný Uber zmrzlinár za pár minút dovezie 6 porcií mrazeného osvieženia. Vďaka spolupráci s Unilever, za celý Magnum Double Chocolate and Caramel box zaplatia maškrtníci len 2 EUR. Okrem nanuku vám urobia radosť odznaky a nanuky zabalené v štýlovej taške.

‚‚Očakávame obrovský záujem, preto bude môcť každý záujemca uskutočniť len jednu objednávku. Osobný zmrzlinár dorazí so šiestimi kúskami nanuku Magnum v špeciálnom balení, ktoré poteší celú rodinu, partiu priateľov, či kolegov v práci,” doplnila Barbora Polachová.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Tlačová správa

13.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+