MojAndroid

Už túto nedeľu sa uskutoční Deň matiek, kedy si každoročne pripomíname naše mamy a patrí sa aj, aby sme si ich uctili nejakou pozornosťou alebo darčekom. Vo väčšine prípadov môže ísť o kvietok či inú drobnosť, ktorou dáte svojej mame najavo, že si ju vážite. Ak chcete tento sviatok spojiť s modernými službami, k dispozícii vám bude spoločnosť Uber a ich špeciálna služba uberMAMA.

Náš tip
Google, Ford a Uber vytvorili koalíciu pre autonómne autá, chcú zatlačiť na vládu

Tú budú môcť využiť všetci záujemcovia v Bratislave, no je potrebné myslieť na to, že počet áut je obmedzený, a tak bude možno donáška chvíľu trvať. V rámci balíčka dostane vaša maminka kyticu s deviatimi tulipánmi a kozmetický balíček od AVONu. Okrem toho si v balíku nájde aj kupón na jazdu s Uberom v hodnote 8 EUR, ktorú bude môcť využiť 18. júna 2016, kedy sa uskutoční AVON Pochod proti rakovine prsníka. Kupón bude platný aj v nasledujúci deň po uskutočnení pochodu.

uber-clanok-cover

Celý balíček bude stáť iba 10 EUR a ide tak o sympatický spôsob, akým môžete potešiť vašu mamu. Stačí, keď na Deň matiek v aplikácii Uber nájdete možnosť uberMAMA a zadáte adresu. Tulipány pritom zabezpečuje lokálne kvetinárstvo Liga Passage, takže okrem toho, že potešíte maminku, podporíte aj lokálny obchod.

Zdroj: Uber

5.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+