MojAndroid

Sviatok všetkých zaľúbených dnes vrcholí večernými posedeniami či kupovaním darčekov pre naše polovičky. Využiť pri tom môžete aj služby Uber a Hopin, ktoré rozdávajú zaujímavé bonusy pre svojich zákazníkov.

Náš tip
HOPIN pre pokročilých – tipy a triky v aplikácii

Dnes od 15:00 do polnoci môžete v službe Uber využiť zľavu 2x 5 EUR na vaše valentínske jazdy. Stačí, keď v aplikácii zadáte promokód “VALENTINSKAJAZDA” a v priebehu dňa môžete využiť skvelú zľavu od Uberu.

Služba Hopin zasa v niektorých taxíkoch obdarí pasažierov valentínskou ružou. Na facebookovej stránke služby pritom môžete hrať o šperky Folli Follie od spoločnosti MOLOKO.

Ak sa dnes nachádzate v niektorom z miest, kde tieto služby fungujú, môžete ich využiť a spríjemniť si tak oslavy sv. Valentína.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Tlačová správa

14.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+