MojAndroid

Twitter je okrem sociálnej siete aj aplikáciou, ktorú môžete využiť na živý prenos videa. Doteraz mal na to Twitter špeciálnu aplikáciu len pre iPhony a iPady, no to sa dnešným dňom mení. Titul s názvom Periscope je konečne dostupný aj na Android a prináša možnosť zdieľania živého prenosu videa priamo z vašich mobilných zariadení s Androidom.

periscope-1 periscope-2 periscope-8

Jediné, čo na live stream videa potrebujete, je smartfón alebo tablet s operačným systémom Android 4.4 KitKat a novším. Po stiahnutí na vás čaká pekne spracovaná aplikácia, do ktorej sa prihlásite pomocou svojho Twitter konta a po nastavení niekoľkých základných parametrov môžete spustiť live stream videa, prípadne sa prihlásiť k prenosu niekoho iného. Výhodou je možnosť komunikovania medzi vysielajúcim a sledujúcimi, prípadne naopak. Najlepšie urobíte, ak si aplikáciu vyskúšate sami. Stiahnuť si ju môžete bezplatne pomocou odkazu nižšie.

Verzia: 1.21.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.21.1
Aktuálna cena: Zdarma

26.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+