MojAndroid

Slovenská Televízia Markíza patrí medzi najsledovanejšie televízie na Slovensku, a to sa týka aj jej archívu. Ten je dostupný vrámci platenej služby Voyo.sk, no niektoré časti obsahu sú dostupné aj zadarmo. Práve tento obsah je odteraz dostupný vďaka oficiálnej mobilnej aplikácií aj pre zariadenia so systémom Android a iOS a prináša tak oveľa pohodlnejší spôsob sledovania relácií vo vašom mobilnom zariadení.

markiza-1 markiza-2 markiza-3

Aplikácia je už teraz dostupná v obchode Play a stiahnuť si ju môžete aj do vášho zariadenia. Potrebovať k tomu budete iba Android vo verzii 2.3 alebo novší. Celkovo pôsobí aplikácia veľmi príjemným dojmom, menu je jednoduché a inuitívne a s používaním by ste nemuseli mať žiaden problém. Spomedzi dostupného obsahu máte na výber niekoľko seriálov a relácií v celých častiach. Patrí medzi ne napríklad seriál Horúca krv, ale aj nová relácia Kredenc. Zadarmo si tiež môžete pozrieť Smotánku, Športové a Televízne noviny či obľúbené Teleráno. Pozrieť si ale môžete aj reláciu Zlaté manželky o partnerkách slovenských hokejistov, či staršie diely obľúbenej zábavnej relácie Uragán.

Aplikácia je veľmi zaujímavým krokom zo strany televízie a naznačuje, že aj slovenské televízie by sa mohli uberať smerom k mobilným zariadeniam. Zahraničné televízie takto rozmýšľajú už dlhšie a snažia sa čo najviac svojho obsahu sprístupniť aj pre mobilné zariadenia. Uvidíme, ako budú na tento postup reagovať užívatelia a akým smerom sa televízia vyberie v budúcnosti, resp. ako bude odpovedať konkurencia.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: MojaMarkíza (YouTube), via zive.sk

11.12.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+